Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Novian“ prisijungė prie „EnergyTech Digital“ grupės

Naujienos
2021 / 11 / 11
< 1 Min. skaitymo

„Novian“ grupė prisijungė prie „EnergyTech Digital“ grupės. Ši Lietuvos įmones ir organizacijas sujungusi iniciatyva skatins platesnį skaitmeninių technologijų panaudojimą energetikoje.

Šiuo projektu glaudesnį bendradarbiavimą pradėjusios mokslo įstaigos, energetikos, IT įmonės planuoja išnagrinėti dirbtinio intelekto, daiktų interneto technologijų ir atvirųjų duomenų technologijų galimybes ir energetikos sektoriaus poreikius, identifikuoti didžiausią potencialą turinčias sritis. Projektui organizacijas subūrė Lietuvos skaitmeninių technologijų asociacija „Infobalt“ ir energetikos įmonių grupė „EPSO-G”.

Be įvairių šalies energetikos ir IT bendrovių grupės veikloje dalyvauja Kauno technologijos universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultetas, partnerė – „Intelligent Energy Lab“. Garbės nario statusu dalyvauja LR Energetikos ministerija.

„Šiandien energetikos sektorius yra neatsiejamas nuo inovacijų, be kurių neįmanoma realizuoti jam keliamų efektyvumo ir tvarumo lūkesčių. Tikime, kad bendradarbiavimas šiame projekte gali būti aktualus ir energetikos sektoriui, ir suteikti galimybę augti projekte dalyvaujančioms bendrovėms“, – sakė „Novian“ skaitmeninės transformacijos ir inovacijų vadovas Rokas Ralys.

Prie „Novian“ grupės 2021 m. prisijungusi informacinių sistemų bei programinės įrangos kūrimo bendrovė „Elsis PRO“ yra prisidėjusi prie tokių energetikos srities projektų kaip „Amber Grid“ dujų perdavimo sistemos dujų apskaitos prietaisų duomenų surinkimo ir nuotolinės technologinių procesų kontrolės informacinių sistemų diegimas, programinės įrangos ir modelio dujotiekių saugumui ir vientisumui užtikrinti parengimas ir įdiegimas.

„Novian“ grupės bendrovės veikia trimis pagrindinėmis IT infrastruktūros, programavimo ir skaitmeninimo kryptimis bei įgyvendina projektus, apimančius nuo IT ūkio sklandaus kasdienio veikimo užtikrinimo iki programavimo – miesto ar šalies masto informacinių sistemų kūrimo, taip pat skaitmeninimo sprendimų.

Daugiau informacijos apie projektą skaitykite čia.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite