Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Projektų finansinio planavimo ir stebėsenos sprendimas

Efektyvi veikla yra neatskiriama nuo pasiektų rezultatų. Vienu metu vykdant keletą projektų, yra sudėtinga sekti kiekvieno iš jų eigą. Supaprastinti šią užduotį leidžia projektų finansinio planavimo ir stebėsenos sprendimas, paremtas „Microsoft“ „Power BI“, „Power Apps“ ir „Power Automate“ technologijomis.

Projektų finansinio planavimo ir stebėsenos sprendimas leidžia planuoti ir stebėti visus projektus vienoje vietoje, sekti kiekvieno iš jų eigą ir taip užtikrinti jų pabaigimą laiku.

Sprendimas aktualus ir norintiems stebėti projekto pelningumą realiuoju laiku, palyginti projekto biudžetą su realiais rezultatais, numatyti, kiek uždirbtas pelnas atitinka tikslus.

Be to, sprendimas padeda stebėti pasirinkto laikotarpio faktines projekto pajamas, sąnaudas, pelną, pelningumą, projektų grupės ar konkretaus projekto lūžio tašką, nuo kada projektas tapo pelningas.

Skaičiavimai rodo, kad pasitelkus tokį sprendimą galima sutaupyti itin daug laiko ataskaitoms rengti.

Sprendimo galimybės:

  1. Užtikrinti projektų finansinių planų parengimo ir patvirtinimo kontrolę;
  2. Standartizuoti ir suskaitmeninti projekto finansinio plano tvirtinimo procesą, įtraukiant visas reikalingas tvirtinimui šalis;
  3. Išvengti projektų finansinių planų spausdinimo, popierinių variantų praradimo ir užtikrinti paskutinės versijos išsaugojimą;
  4. Skaitmenizuoti projektų finansinių planų informaciją projektų pelningumo analizei ir kitiems tikslams;
  5. Matyti bendrovės pelno ir nuostolio ataskaitą pagal projektus;
  6. Sekti projektų pelningumo ir kitus kokybinius rodiklius, jų tendencijas;
  7. Lyginti projektų faktinius finansinius rezultatus su jų planais ir prognozėmis, analizuoti nuokrypius ir jų priežastis.
    Kiekvienos organizacijos poreikiai ir projektai yra skirtingi, tad konkretus sprendimas yra adaptuojamas jos poreikiams.