Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Karjera „Novian Technologies“

Komanda, kurią vienija drąsa dirbti su naujomis technologijomis

Esame tarptautinė beveik šimto žmonių komanda, turime atstovybes Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Veikiame atsakingai, išsiskiriame drąsa ir aistra naujausioms technologijoms bei partnerišku kolegų palaikymu, tad dirbame stiprioje, vieningoje, nuolat tobulėjančioje profesionalų komandoje.

Mokymai

Mums svarbus kiekvieno darbuotojo noras augti ir tapti ekspertu pasirinktoje srityje. Kartu spręsdami iššūkius, mokomės iš geriausių savo srities profesionalų.

Investuojame į darbuotojų profesinius mokymus ir apmokame sertifikatų laikymąsi, per metinius pokalbius įvertiname ir asmeninio tobulėjimo planą.

Karjera

Kiekvienas kolega gali kilti karjeros laipteliais ir užimti atsakingesnes pareigas. Ieškodami naujų specialistų, visada pirmiausia dairomės, ar tarp kolegų nėra vertų šios pozicijos.

Geografija

Mūsų klientų ratas yra didelis ir kultūriškai įvairus. Įgyvendiname aukščiausio lygio technologinius projektus Lietuvoje ir Skandinavijoje, prisidedame prie Afrikos, Azijos šalių skaitmeninės transformacijos.

Daliai kolegų tenka nemažai keliauti ir susipažinti su kitomis kultūromis, jų darbo specifika. Grįžę jie dalinasi patirtimi ir įspūdžiais. Taip pat užsienio klientai atvyksta į mūsų biurą Lietuvoje, tad ir nekeliaujantys kolegos turi progą sužinoti apie Afrikos, Azijos šalių papročius, verslo specifiką, įvertinti skandinavišką ramumą.

Esame „Novian“ grupės dalis, kartu su programavimo ir kitomis bendrovėmis siekiame kurti bendrus sprendimus klientams ir taip galime dar labiau išplėsti savo kompetencijas.

Vertybės

Veikiame sąžiningai ir skaidriai, laikomės aukštų verslo etikos standartų. Dirbdami vadovaujamės etikos kodeksu, kuris paremtas tokiomis vertybėmis kaip inovatyvumas, partneriškumas ir atsakingumas. Jis apima darbą komandoje, su klientais, verslo partneriais ir kitais visuomenės nariais.

Aplinka

Gerbiame ir rūpinamės vieni kitais, kuriame darbo aplinką, siekdami, kad joje kasdien gerai jaustumėmės ir norėtume sugrįžti kitą rytą.

Laisvalaikis

Bendraujame ne tik dirbdami. Paplūdimio tinklinis, žygis ar kelionė dviračiais vasarą, kino vakaras ar protmūšis žiemą, – tai mums tinka ir patinka. Mums rūpi kiekvieno darbuotojo gera savijauta, ja ir rūpinamės.

Socialinė veikla

Mums rūpi ir mus supanti aplinka. Savanorystės pagrindu veikiantis socialinės atsakomybės komitetas rūpinasi, kad ne tik mums, bet ir bendruomenei šalia mūsų gera gyventi. Išsaugotas miškas sunaudojus mažiau popieriaus, surinktos priemonės vaikams iš socialiai jautrių grupių, labdaros bėgimai… Šis komitetas – dar jaunas, tačiau jau nemažai nuveikta, ir dar daug veiklų planuose.

Mus vienija komandiškumas dirbant, meilė technologijoms ir drąsūs sprendimai siekiant bendrų tikslų.

Prisijunk ir Tu!

 

Šiuo metu ieškome šių darbuotojų.

Daugiau apie „Novian Technologies“.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite