Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Aukšto našumo skaičiavimo (HPC) telkiniai modeliavimui, tyrimams ir dirbtiniam intelektui

Aukšto našumo skaičiavimo (angl. High performance computing – HPC) telkiniai naudojami srityse, kuriose reikia intensyviai apdoroti didelį duomenų kiekį, kai išskaidyti, lygiagretūs skaičiavimai gali užtikrinti greitesnį rezultatą.

Nuo medicinos, inžinerijos, bankų, kibernetinio saugumo iki švietimo ir aplinkosaugos – šiose srityse HPC gali padėti greičiau ir tiksliau atlikti skaičiavimus, praplėsti duomenų analizės plotį ir gylį. Ypač jie aktualūs mokslo institucijoms, didelės imties tyrimų laboratorijoms ar verslo inkubatoriams.

Skaičiavimo telkiniai dirbtiniam intelektui

Plečiantis dirbtinio intelekto (DI) pritaikomumo galimybėms ir organizacijoms vis dažniau pasitelkiant juo paremtus sprendimus, keičiasi ir IT infrastruktūrai keliami reikalavimai.

DI sprendimams diegti reikia specialios, pagal diegiamus neuroninius tinklus ir jų modelius pritaikytos IT infrastruktūros. Ji leidžia pasiekti didžiausią įmanomą neuroninių tinklų bei DI apmokymo greitį ir kokybę.

Šiuo metu DI sprendimams skirta infrastruktūros įranga yra sparčiai vystoma ir nuolat atsiranda naujų, našesnių įrenginių. Todėl, diegdami infrastruktūrą, siekiame ją paruošti ateities poreikiams ir padėti klientui būti žingsniu priekyje ne tik naudojamais DI sprendimais, bet ir juos palaikančiomis technologijomis.

„Novian“ paslaugos

„Novian Technologies“ specialistai projektuoja ir HPC telkinius, ir sprendimus DI pagal kliento poreikius, atsižvelgdami į planuojamus skaičiavimo modelius ir algoritmus. Taip pat padeda perkelti naujus HPC skaičiavimo resursus iš standartinės HPC architektūros į grafiniais akseleratoriais paremtus resursus.

„Novian“ prisiima atsakomybę už visą procesą – nuo sprendimo suprojektavimo iki įdiegimo ir priežiūros, užtikrina kruopštų kiekvieno žingsnio įgyvendinimą bei sprendimo komponentų derėjimą tarpusavyje.

Projektuojant HPC klasterį, išanalizuojama jo veiklos koncepcija. Klasterio vizija realizuojama parenkant tinkamiausią gamintojų įrangą, kuri pritaikoma architektūros modeliui ir kliento uždaviniams. „Novian Technologies“ specialistai toliau klasterį prižiūri, įvykus gedimams, operatyviai juos pašalina, o, keičiantis kliento poreikiams, padeda įrangą pritaikyti ar atnaujinti.