Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Nuotolinės darbo vietos

Tinkamai įrengtų darbo vietų, leidžiančių dirbti ir biure, ir nuotoliniu būdu, svarbą šiuo metu supranta didelė dalis organizacijų, tačiau įgyvendinant šį siekį susiduriama su praktiniais iššūkiais.

Kompiuterinių darbo vietų strategija

Padėti juos įveikti gali kompiuterinių darbo vietų strategijos parengimas ir įgyvendinimas. Produktyvus, saugus ir patogus darbas biure, iš namų ar keliaujant, įrenginių derėjimas tarpusavyje, struktūruotas jų atnaujinimas bei parengimas naudoti yra tik dalis reikalavimų, kuriuos bandoma tarpusavyje suderinti, taip pat siekiant ir efektyviausiai panaudoti kaštus.

Vienas iš efektyvių sprendimų yra darbo vietų standartizacija. Ji leidžia užtikrinti, kad organizacijoje būtų naudojami kasdieniam darbui, o ne laisvalaikiui skirti įrenginiai.

Gaminant darbui skirtus įrenginius, juose naudojamos atitinkamos medžiagos, diegiamos technologijos ir sprendimai, atitinkantys aukštesnius kokybės, patikimumo ir saugumo reikalavimus. Jiems sugedus ar prireikus atnaujinimo, yra aiški procedūra, padedanti išspręsti nesklandumus.

Investicijų planavimas

Be to, atsižvelgdamos į įrangos gyvavimo ciklą, organizacijos gali iš anksto planuotis investicijas į darbo vietų atnaujinimą ir tai daryti optimaliu metu, nelaukdamos, kol pasenusi ar nepatikima įranga ims neigiamai veikti darbuotojų motyvaciją bei produktyvumą.

Rengdama modernios skaitmeninės darbo vietos strategiją, „Novian Technologies“ komanda įvertina organizacijos veiklos specifiką, kasdienius procesus, personalo darbo sąlygas ir specifinius reikalavimus.

Pagal tai parenkama kliento veiklą ir numatytą biudžetą geriausiai atitinkanti įranga, parengiami procesai jos gyvavimo ciklui ir tiekimo grandinei užtikrinti.

Tokiu būdu klientas gauna jo specifiniams poreikiams ir galimybėms pritaikytą ilgalaikę darbo vietų vystymo strategiją bei aiškų jos realizavimo ir palaikymo planą. Esant poreikiui, įtraukiamos ir įrangos paruošimo paslaugos, kurios leidžia perduoti naujos ar keičiamos darbo vietos aprūpinimo procesą atsakingam asmeniui, pavyzdžiui, personalo skyriui ar administracijai.

Pasiūlyti geriausius skaitmeninius sprendimus ir sklandų įrangos tiekimą tiesiai iš gamintojo leidžia ir platus „Novian Technologies“ technologinių partnerių tinklas, apimantis pagrindinius rinkos lyderius.