Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Mokesčių surinkimo sprendimai

„Novian Systems“ įgyvendina didelės apimties informacinių sistemų projektus, užtikrinančius sklandų mokesčių rinkimą. Šie projektai leidžia administruoti pagrindinius – gyventojų pajamų, pridėtinės vertės, pelno ir nekilnojamo turto mokesčius. Taip pat bendrovė turi patirties kurdama mokesčių mokėtojų registro bei verslo licencijų išdavimo sprendimus.

Vienas iš „Novian Systems“ sukurtų sprendimų užtikrina lengvą ir sklandų PVM susigrąžinimo procesą tarp Lietuvos ir Europos Sąjungos (ES) valstybių. Jis integruoja Lietuvos ir visų ES valstybių mokesčių institucijas.

Lietuvos valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) taip pat kuriame naują e. paslaugų portalą, kuris apima:

  • Mokesčių mokėtojų konsultacijas;
  • Mokesčių mokėtojų švietimą;
  • Mokesčių mokėtojų informavimą;
  • Vieno langelio principu teikiamas e. paslaugas mokesčių mokėtojų mokėtojams (apie 100 e. paslaugų).

Taip pat prisidedame prie tokių iniciatyvų kaip valstybinė čekių loterija, kuria buvo skatinama mažinti šešėlį rinkoje ir didinti mokesčių surinkimą. Per pirmus tris projekto mėnesius buvo užregistruotas 1 mln. kvitų.

Prie VMI veiklos efektyvumo didinimo prisideda ir išmaniosios kontrolės procesų valdymo posistemis, kuris yra išmaniosios mokesčių administravimo informacinės sistemos sudėtinė dalis.

Šio posistemio kūrimo tikslas – didinti VMI veiklos efektyvumą, o sukčiavimo atvejų prevencija yra neatsiejama nuo skaidraus darbo ir pelnyto gyventojų bei darbuotojų pasitikėjimo.

Kuriant šį posistemį, automatizuojamas stebėsenos ir kontrolės procesų valdymas. Jo pagrindinės užduotys:

  • Automatizuotas duomenų rinkimas;
  • Automatizuotas mokesčių mokėtojų rizikos vertinimas;
  • Automatizuotas patikrinimų planavimas;
  • Kontrolės proceso valdymas.