Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Lenovo“ verslo ir profesionalių paslaugų partneris

Teikiame profesionalias duomenų centrams skirtos „Lenovo“ įrangos tiekimo, diegimo, integracijos, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Tai reiškia aukštesnį mūsų specialistų sertifikacijos lygį bei profesionalių „Lenovo“ paslaugų garantijas mūsų klientams, kadangi „Novian Technologies“ atlikti darbai traktuojami kaip „Lenovo“.

Taip pat esame „Lenovo DCG“ platininio lygmens partneris. Tai – aukščiausias „Lenovo“ verslo partnerystės lygis. Jos pagrindu klientams teikiame profesionalias ir operatyvias paslaugas, galime pasiūlyti demonstracinę įrangos programą, galimybę jungtis prie „Lenovo DC“, gauti norimo produkto resursus ir atlikti testavimus.

„Novian Technologies“ veikia ir kaip „Lenovo“ profesionalių paslaugų centras, kas reiškia dar aukštesnį bendrovės specialistų žinių ir kompetencijos lygį bei geresnį „Lenovo“ profesionalių paslaugų prieinamumą mūsų klientams.

Kaip „Lenovo“ profesionalių paslaugų centras aptarnaujame klientus Lietuvoje ir bet kurioje kitoje šalyje – tereikia kreiptis į mus arba į „Lenovo“ atstovybę. Ši partnerystė reiškia ir tai, kad „Lenovo“ mūsų specialistus gali pasitelkti atlikti profesionaliems infrastruktūros diegimo ar vystymo darbams bet kurioje šalyje.

Pasaulyje pripažintas technologijų gamintojas „Lenovo“ inovatyvumą pabrėžia kaip pagrindinę savo vertybę. Nuo Kinijos iki Jungtinių Amerikos Valstijų veikia 46 šio gamintojo inovatyvių sprendimų laboratorijos, kuriose dirba daugiau kaip 5 tūkstančiai inžinierių ir mokslininkų-tyrinėtojų.

„Lenovo“ pirmauja inovatyvių technologijų registruose, ši organizacija registravo daugiau kaip 6,5 tūkstančio inovatyvių technologinių sprendimų, kurių per 100 buvo apdovanoti pasaulyje pripažįstamais apdovanojimais.

„Novian Technologies“ partnerystę su šiuo gamintoju plėtoja nuo 2013 metų.