Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Novian Systems“

„Novian Systems“ kuria informacines sistemas, verslo analitikos ir procesų automatizavimo sprendimus verslui bei viešajam sektoriui.

Lietuvos bendrovė „Novian Systems“ yra vertinama kaip patikimų pritaikytųjų informacinių sistemų bei IT sprendimų kūrėja, ypač viešojo sektoriaus srityje.

„Novian Systems“ (iki 2020 m. pabaigos žinomos kaip „Algoritmų sistemos“) specialistai yra sukaupę itin daug patirties kurdami mokesčių valdymo sistemas, taip pat aktyviai dirbdami e. sveikatos, aplinkos apsaugos, išmaniojo miesto, e. valdžios ir kitose srityse.

Dirbant su viešojo sektoriaus organizacijomis įgytos žinios praverčia ieškant sprendimų verslo įmonėms, ypač susijusiose srityse.

Grupės įmonės orientuojasi į sudėtingų pritaikytųjų informacinių sistemų valstybinėms institucijoms, didelėms ir vidutinėms įmonėms kūrimą, procesų skaitmenizaciją, verslo analitikos sprendimus, kartu su bendrovėmis „Novian Technologies“ ir „Zissor“ įgyvendina kompleksinius projektus.

Taip pat daug dėmesio skiriama  procesams efektyvinti pasitelkiant didžiųjų duomenų ir „duomenų ežerų“ (angl. Data Lake), dirbtinio intelekto, procesų robotizavimo sritis.

„Įveikliname duomenis ir technologijas jūsų organizacijos skaitmeninei ateičiai“, -

Tomas Vitkus, „Novian Systems“ generalinis direktorius

Kompetencijos

„Novian Systems“ patirtis apima informacinių sistemų kūrimą pradedant „išmaniojo miesto“ transporto sprendimais, e. receptu ir baigiant indėliu į e. mokesčių, pajamų deklaravimo sistemų sukūrimą.

Nuo 2021-ųjų, prie „Novian Systems“ prijungus verslo analitikos ir procesų automatizavimo sprendimų bendrovę „Acena“, „Novian Systems“ teikia platesnį programavimo paslaugų spektrą.

Bendrovė siūlo „Microsoft“ sprendimais paremtas verslo efektyvumo, procesų pertvarkymo, verslo analitikos bei kitas paslaugas.

Pagrindinės „Novian“ programavimo kompetencijos ir galimybės:

Projektai pokyčiams

Patirtis

E. receptas – efektyvesnis gydytojų darbas ir daugiau patogumo pacientams

Lietuvos Registrų centro tvarkoma e. sveikatos sistema šalyje išsiskiria tvarkomų duomenų kiekiu. Viena svarbiausių jos dalių yra nuo 2015 m. veikiantis e. receptas. Pasinaudojus šia galimybe, vien 2019 metais buvo išrašyta daugiau kaip 10 mln. e. receptų. Centralizuotą elektroninių receptų išrašymo ir tvarkymo sistemą sukūrė ir įdiegė bendrovė „Novian Systems“.

Plačiau

Skaitmenizuotas Lietuvos gyventojų ir būstų surašymas

2011 m. visuotinis Lietuvos gyventojų ir būstų surašymas vyko tradiciniu būdu, jam buvo pasitelkta 6 tūkst. surašinėtojų, o toks surašymas reikalavo didelių finansinių ir laiko sąnaudų. Siekdamas efektyviai naudoti valstybės lėšas, Lietuvos statistikos departamentas nusprendė šį procesą modernizuoti ir pasitelkti naujus IT sprendimus, kuriuos įdiegė bendrovė „Novian Systems“. Sukurta sistema leidžia gyventojų ir būstų surašymą atlikti naudojant pagrindinių valstybės registrų ir informacinių sistemų duomenis. Pirmasis skaitmenizuotas visuotinis surašymas atliktas 2021 m.

Plačiau

Inovacijos tvariam atliekų tvarkymui

IVL Švedijos aplinkos tyrimų institutas ir „Novian Systems“ sukūrė informacinę sistemą WAMPS, padedančią planuoti, modeliuoti ir įgyvendinti įvairius atliekų tvarkymo scenarijus. Šis įrankis aštuonių Baltijos jūros regiono valstybių organizacijoms leido palyginti skirtingus atliekų tvarkymo scenarijus bei pasirinkti ekonomiškiausią.

Plačiau

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite

Mumis pasitiki

Partneriai

Klientai

Mumis pasitiki

Žinių kapitalas

„Masis“

„Novian Systems“ programinė įranga „Masis“ savivaldybių mokesčių valdymui

„Atris“

„Novian Systems“ programinė įranga „Atris“ atliekų tvarkymo valdymui

ISO 9001

ISO 9001 kokybės vadybos sistemos standartą turi „Novian Systems“. Atitiktis šiam standartui užtikrina, kad organizacijoje veikiantys procesai yra valdomi, stebimi ir dokumentuojami laikantis geriausių pasaulio praktikų.

ISO 27001

Atitiktis ISO 27001 Informacijos saugos standartui apibrėžia taisykles, kurių turi būti laikomasi siekiant užtikrinti informacijos saugą laikantis tarptautinių standartų. „Novian Systems“ šį standartą įgijo 2008 metais.

ISO 14001

ISO 14001 aplinkosaugos vadybos sistemos standarto atitiktis „Novian Systems“ nuo 2012 metų garantuoja, kad ši įmonė veiklą vykdo atsižvelgdama į dabartinius aplinkosaugos iššūkius ir stengiasi į juos atsižvelgti mažindama gamtinių išteklių vartojimą, kurdama produktus ir paslaugas, kurie tausoja gamtą.

ISO 20000-1

Programinės įrangos kūrimo įmonės „Novian Systems“ atitiktį tarptautiniams standartams patvirtina IT paslaugų valdymo sistemos sertifikatas ISO 20000-1.

„Infobalt“

Šios Lietuvos skaitmeninių technologijų sektoriaus (DigiTech) asociacijos veikloje dalyvauja visos „Novian“ grupės bendrovės šioje šalyje.

Digital-Lithuania

Šiame Lietuvos IT įmonių klasteryje dalyvauja „Novian Systems“, pritaikytųjų informacinių sistemų, verslo analitikos ir procesų automatizavimo sprendimų kūrėja.

„Inovacijų prizas 2006“

VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2006“ ekspertai įvertino „Novian Systems“ (tuometinę „Algoritmų sistemos“), paskelbdami prizininke „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje. 2006 metais konkursui buvo pateiktos 68 paraiškos, iš kurių ekspertų komisija atrinko geriausias.

„Inovacijų prizas 2011“

VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2011“ ekspertai įvertino „Novian Systems“, paskelbdami nugalėtoja „Inovatyvios įmonės“ kategorijoje. Po kelių atrankos etapų iš daugiau kaip dviejų šimtų besidominčių konkursu ir 79 galutinių dalyvių, nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas“ nugalėtojais nominuota 14 įmonių 3 kategorijose.

Istorija

Pagrindiniai įvykiai

1970 m.

veiklą pradėjo Estijos valstybinė organizacija „Riigiarvutuskeskus“, iš kurios kilo „Andmevara“

1997 m.

įkurta „Andmevara“

2001 m.

veiklą pradėjo „Algoritmų sistemos“

2007 m.

veiklą pradėjo „Acena“

2008 m.

„Positor“ (vėliau BAIP grupė) įsigijo „Aceną“

2015 m.

„Acena“ išrinkta „Microsoft“ metų partneriu

2016 m.

„INVL Technology“ įsigijo „Algoritmų sistemas“

2016 m.

„INVL Technology“ įsigijo Estijos IT paslaugų bendrovę „Andmevara“

2018 m.

„Andmevara AS“ veikla atskirta į įmones „Andmevara AS“ ir „Andmevara Services OÜ“

2019 m.

„Algoritmų sistemos“ įsigijo „Andmevara AS“

2020 m.

„Algoritmų sistemos“ pakeitė pavadinimą į „Novian Systems“

2020 m.

„Acena“ prijungta prie „Novian Systems“

„Novian Systems“

Komanda

Tomas_Vitkus
Tomas Vitkus

„Novian Systems“ generalinis direktorius

Marius Žilinskas
Marius Žilinskas

„Novian“ programavimo srities pardavimų ir plėtros vadovas

Paulius_Vaitkevicius
Paulius Vaitkevičius

„Novian“ programavimo srities inovacijų ir produktų vadovas

Dainius_Buzas
Dainius Buzas

„Novian Systems“ pardavimų projektų vadovas

Danute_Graziene
Danutė Gražienė

„Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovė

Juste_Shapiro
Justė Leščinskė

„Novian Systems“ „Power Platform“ vadovė

Tomas_Vitkus
Tomas Vitkus

„Novian Systems“ generalinis direktorius

Marius Žilinskas
Marius Žilinskas

„Novian“ programavimo srities pardavimų ir plėtros vadovas

Paulius_Vaitkevicius
Paulius Vaitkevičius

„Novian“ programavimo srities inovacijų ir produktų vadovas

Dainius_Buzas
Dainius Buzas

„Novian Systems“ pardavimų projektų vadovas

Danute_Graziene
Danutė Gražienė

„Novian Systems“ Pardavimų projektų vadovė

Juste_Shapiro
Justė Leščinskė

„Novian Systems“ „Power Platform“ vadovė