Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Microsoft Power Platform“

Skaitmenizacijos amžiuje verslo ir organizacijų kuriamų duomenų kiekiui nuolat augant, jos analizė gali sukurti apčiuopiamą vertę.

Anksčiau duomenis analizuodavo, programas kurdavo ar procesus automatizuodavo IT skyrius arba paslaugų kūrėjai. Tam reikdavo apibrėžti poreikius ir tikslus, pateikti juos IT padaliniui ir galiausiai laukti, kol ataskaitos bus sukurtos.

Tai užima daug laiko, o, pasitelkus išorinius resursus, kainuoja. Be to, naujo sprendimo paprastai reikia neatidėliotinai, tad ilgas laukimas gali lemti ir kitų verslo procesų sulėtėjimą.

Sprendimą šioje situacijoje siūlanti „Microsoft Power Platform“ apima tris produktus: „Power BI“, „Power Apps“ ir „Power Automate“.

Sprendimai, sukurti su šiomis technologijomis leidžia paprastai valdyti, naršyti, surinkti, automatizuoti ir analizuoti duomenis bei gali būti integruojami su „Microsoft“ ir kitų gamintojų sprendimais (verslo valdymo sistemomis, gamybos sistemomis, kitomis aplikacijomis).

Be to, „Power Platform“ technologijos leidžia įmonėms ir įstaigoms „demokratizuoti“ duomenis, kad skaitmeninės įmonės transformacijos nauda galėtų naudotis vartotojas, neturintis programavimo žinių. Tokiu būdu tai leidžia daugumai vartotojų kurti, automatizuoti ar analizuoti duomenis.

„Power Apps“

Tai minimalaus programavimo žinių reikalaujanti platforma, leidžianti vartotojams greitai sukurti aplikacijas.

Aplikacijos, sukurtos naudojant „Power Apps“, leidžia skaitmenizuoti ir automatizuoti įvairius verslo administracinius, tiekimo grandinės bei gamybos procesus. Jos pasižymi lanksčiu dizainu ir gali sklandžiai veikti naršyklėje ar mobiliuosiuose įrenginiuose, yra lengvai pritaikomos kintantiems veiklos poreikiams.

„Power Automate“

Anksčiau šis produktas buvo žinomas kaip „Microsoft Flow“. Jis leidžia automatizuoti verslo procesą ir jį aprašyti logine veiksmų seka. Veiksmų seka gali atlikti operacijas su „Microsoft“ ar kitomis programomis, taip išvengiant pasikartojančių užduočių atlikimo ir sutaupant laiko bei kaštų. Be to, šiems greitai kuriamiems procesams nereikia specialių programavimo žinių.

„Power BI“

Tai galingas verslo analizės įrankis, leidžiantis lengvai prisijungti prie įvairių ir skirtingų tiekėjų duomenų šaltinių, kurti aiškias ataskaitas ir interaktyvius veslo analitikos skydelius.

Taip gaunama verslo įžvalgų kokybiškam sprendimų priėmimui, paremtam duomenimis ir jų analize. Tinkami ir laiku priimti sprendimai gali padidinti įmonės operacijų efektyvumą, konkurencinį pranašumą bei leidžia greičiau reaguoti į besikeičiančią konkurencinę aplinką.