Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Nuotolinės programavimo paslaugos

Organizacijoms, vykdančioms programavimo projektus ir siekiančioms greitai pasitelkti specifinių kompetencijų turinčius specialistus ar komandas, bendrovė „Elsis PRO“ teikia nuotolines paslaugas.

Įvertinę kliento poreikius, siekiame kuo operatyviau sudaryti dedikuotas komandas ar priskirti reikiamus specialistus. Siūlome kokybiškas paslaugas – mūsų komandoje dirba specialistai, sukaupę svarią patirtį kurdami pritaikytas informacines sistemas, taip pat ir inovacijoms imliuose sektoriuose.

Formuodami komandas, pasitelkiame platų partnerių tinklą ir užtikriname įvairių technologinių žinių turinčių specialistų pagalbą. Visi specialistai kalba anglų kalba, o nuotolines paslaugas teikiame tarptautiniu mastu.

Pasitelkę mūsų pajėgas klientai gali lanksčiau planuoti projektų įgyvendinimą – sprendžiame žmogiškųjų išteklių poreikį, be to, komandą parenkame atsižvelgdami į kliento poreikius, užtikriname jos greitą įsitraukimą ir prisitaikymą prie procesų. Mums svarbus ir vykdomų projektų saugumas – tai užtikrinti padeda įmonėje įdiegti ISO standartai.

Mūsų suformuotos komandos siūlo šias paslaugas:

  • programavimą ir susijusias analizės, testavimo paslaugas,
  • informacinių sistemų palaikymo paslaugas,
  • aplikacijų kūrimo inžineriją,
  • analitikos paslaugas.

Daugiausiai orientuojamės į „Java“, C++ ar „Python“ technologijas, taip pat galime pasitelkti išmanančius ir .NET, PHP, „Flutter“, „Android“, iOS programavimo kalbas.

Nuotolinės paslaugos apima komandos suformavimą ir optimizavimą reikiamoms užduotims, išsamias, pritaikomas ir aiškias ataskaitas, konsultavimą, taip pat testų automatizavimą, procesų ir plėtros optimizavimą, projektų valdymą.