Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Personalo procesų valdymo sprendimai

Įmonėms ir organizacijoms skirti personalo procesų valdymo sprendimai leidžia paprastai valdyti ir stebėti veiklos šiuos procesus: ne tik atsisakyti nereikalingų popierinių dokumentų, bet ir automatizuoti personalo procesų valdymo sprendimus, sumažinti darbuotojų apkrovimą bei padidinti jų produktyvumą.

Skaičiuojama, kad pasitelkus šiuos sprendimus, galima sutaupyti iki 60 proc. laiko, skirto paruošti, suderinti ir patvirtinti su personalo valdymu susijusius dokumentusi.

Su personalo valdymu susijusiems sprendimams naudojame „Microsoft“ „PowerPlatform“ technologijas: „PowerApps“, „PowerAutomate“ ir „Power BI“.

Darbuotojų susipažinimo su įmonės dokumentais ir tvarkomis sprendimas leidžia:

  • Greitai ir paprastai informuoti darbuotojus apie naujas ar pasikeitusias įmonės tvarkas ir dokumentus;
  • Maksimaliai išvengti popierizmo ir parašų rinkimo pasirašant dokumentus;
  • Skaitmenizavus procesą, paprastai ir lengvai sekti susipažinimo su dokumentais ir tvarkomis procesą;
  • Naujų darbuotojų įvedimo procesą padaryti produktyvesnį ir greitesnį.

Darbuotojų darbo laiko apskaita. Tabeliai. Šis sprendimas leidžia:

  • Optimizuoti kaštus: galėsite stebėti darbuotojų produktyvumą ir efektyvumą, palyginti dirbamą laiką ir pasiektus rezultatus.
  • Žinoti, už ką mokate: galėsite sekti darbo valandas, atostogas, sukauptas sumas ir tvarkyti darbo užmokesčius. Laiko stebėjimo sistemos taip pat suteiks galimybę stebėti darbo eigą siejant ją su darbo užmokesčiu.
  • Taupyti laiką: darbo laiko apskaita padės suprasti, kur švaistote įmonės resursus, ir padės atsisakyti ilgai trunkančių užduočių ar jas optimizuoti.
  • Stebėti išlaidas: taikant laiko apskaitą, klientams nereikės nuolat tikrinti savo projektų būsenos. Jie galės matyti, kiek laiko ir kaip efektyviai jūsų organizacija dirbo.

Atostogų proceso automatizavimas

„Novian Systems“ atostogų prašymų proceso automatizavimo sprendimas, paremtas „Microsoft Power Apps“ ir „Microsoft Automate“, leidžia sutaupyti laiko ir išteklių bei iki 60 proc. sumažinti klaidų tikimybę.

Ši programa ne tik padeda lengviau ir greičiau generuoti atostogų užklausas, bet ir suteikia papildomos informacijos darbuotojams apie sukauptų atostogų dienų skaičių, patvirtintas ar atmestas atostogas, komandos planuojamas ir patvirtintas atostogas, sutapusias dienas su komandos atostogomis.

Šiuo sprendimu naudotis gali ne tik darbuotojai, bet ir įmonės personalo vadovai.

Personalo vadovui šis sprendimas leidžia matyti visų darbuotojų atostogų prašymus, valdyti darbuotojų atostogų užklausas, priimti ar atšaukti prašymą arba grąžinti darbuotojui, kad pakoreguotų prašymą, prireikus, pateikti atostogų prašymą darbuotojo vardu.