Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Kibernetinė sauga

Šiuo metu, kai vis daugiau gyvenimo sričių persikelia į skaitmeninę erdvę, pasirūpinti kibernetiniu saugumu yra itin svarbu kiekvienai organizacijai, nepriklausomai nuo jos dydžio.

Priešingu atveju ji gali prarasti svarbius duomenis ar intelektinę nuosavybę, susidurti su sukčiavimo, šnipinėjimo, įrangos sugadinimo ir kitomis grėsmėmis. Tokie incidentai gali ne tik sutrikdyti organizacijos veiklą, bet ir turėti ilgalaikių reputacijos bei finansinių pasekmių.

Svarbu laiku užbėgti įvykiams už akių – pastebėjus grėsmę ar kibernetinės atakos požymius, kuo greičiau imtis visų įmanomų priemonių, kurios efektyviai užkirstų kelią atakai, o įvykus incidentui – nedelsiant jį išspręstų.

Siekiant apsaugoti klientų duomenų tinklus, tarnybines stotis, programinę įrangą ir duomenis nuo atakų bei pažeidimų, „Novian Technologies“ kartu su kitomis grupės įmonėmis stebi, vertina ir analizuoja galimų atakų grėsmes klientų sistemose, efektyviai šalina IT trikdžius ir užtikrina saugią klientų veiklą.

Atlikę operacinių sistemų ir programinės įrangos pažeidžiamumo vertinimą, teikiame rekomendacijas saugumo gerinimui, esant poreikiui, diegiame reikalingas apsaugos priemones, saugumo standartus, konfigūruojame įrangą ir ją prižiūrime.