Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Aplinkosaugos sprendimai

Aplinkos apsauga yra viena iš svarbių „Novian Systems“ dėmesio sričių. Įgyvendindama ISO 14 001 standartą, bendrovė yra įsipareigojusi didinti veiklos veiksmingumą aplinkosaugos srityje ir nuolat ieškoti galimybių, kaip, kuriant ir diegiant IT produktus, padėti kitoms organizacijoms siekti šio tikslo.

Sprendimai

Šiam tikslui „Novian Systems“ siūlo sprendimus, kurie leidžia tvarkyti atliekų tvarkytojų registrą, palengvina įvairių tipų atliekų tvarkymą, pajamų valdymą, rinkliavų ir mokesčių administravimą, mažina atliekų apskaitos klaidas bei automatiškai generuoja ataskaitas.

Bendradarbiaudami su partneriais, bendrovės specialistai integravo savo informacines sistemas su pažangiomis sistemomis, skirtomis nustatyti atliekų konteinerių ir transporto priemonių padėtį, stebėti atliekų svėrimo ir šiukšliadėžių užpildymo lygį, – tai didina atliekų tvarkymo procesų efektyvumą ir skaidrumą.

Vieninga produktų pakuočių ir atliekų apskaitos informacinė sistema

Vienas iš pažangiausių bendrovės projektų yra vieninga produktų pakuočių ir atliekų apskaitos informacinė sistema. Privačiame ir vyriausybiniame sektoriuje naudojama sistema seka visą pakuočių atliekų susidarymo ir šalinimo ciklą ir taip padeda užtikrinti skaidrumą.

Tikrinimai atliekami įvairiais etapais, taip užtikrinant pakuočių atliekų kelio atsekamumą, atliekų mokesčio surinkimą. Tai leidžia ir užkirsti kelią neteisėtai atliekų tvarkymo veiklai, įskaitant neteisėtą atliekų šalinimą, užtikrina, kad atliekas tvarkytų tik specialius leidimus turintys asmenys. Sistema gali būti naudojama apskaitant pakuočių atliekas nacionaliniu mastu, teikiant duomenis Europos Komisijai ir stebint, kaip įgyvendinami atliekų tvarkymo tikslai.

Mūsų komanda taip pat sėkmingai bendradarbiavo su IVL Švedijos aplinkos tyrimų institutu, padėdama Baltijos jūros regiono šalims spręsti jų atliekų tvarkymo ir šalinimo problemas. Buvo sukurta programinė įranga, leidžianti vartotojams palyginti ir pasirinkti ekonomiškiausią aplinkos valdymo scenarijų, pagrįstą gyvavimo ciklo vertinimu. Šis novatoriškas sprendimas yra aktualus aplinkosaugos požiūriu ir prisideda prie vietos bei regionų planavimo atliekų tvarkymo požiūriu.