Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Verslo analitika

Norint duomenis transformuoti į įžvalgas, pasitelkiama verslo analitikos programinė įranga ir įrankiai. Tokios įžvalgos leidžia priimti greitesnius ir tikslesnius strateginius bei taktinius verslo sprendimus.

Verslo analitikos įrankiai surenka ir analizuoja duomenis iš skirtingų šaltinių, pateikia analitines išvadas ataskaitose, suvestinėse, interaktyviuose grafikuose, suteikdami vartotojams išsamią informaciją apie verslo situaciją.

Kodėl svarbi verslo analitika?

 • Ji leidžia įvertinti verslo būklę: panaudojant istorinius duomenis, atvaizduojami pagrindiniai veiklos rodikliai arba KPI (angl. key performance indicators);
 • Rodo matavimų metrikas ir standartus pagal įvairius verslo procesus;
 • Leidžia identifikuoti rinkos tendencijas ir pastebėti spręstinas verslo problemas;
 • Įgalina duomenų vizualizavimą, taip pagerinant duomenų atvaizdavimo bei supratimo kokybę;
 • Gali būti naudojama ne tik didelėms, bet ir mažoms bei vidutinio dydžio įmonėms.

Verslo analitikos privalumai:

 1. Didina produktyvumą: su šiuo įrankiu galima sukurti ataskaitas vienu paspaudimu, taigi, sutaupoma daug laiko ir išteklių, o darbuotojai gali būti produktyvesni.
 2. Pagerina procesų matymą: išryškina verslo procesų matomumą ir leidžia identifikuoti vietas, kurioms reikia skirti daugiau dėmesio.
 3. Leidžia pamatyti bendrą vaizdą: padeda darbuotojams gauti bendrą vaizdą, naudojantis verslo analitikos skydeliais ir ataskaitomis.
 4. Supaprastina verslo procesus: eliminuoja su verslo procesais susijusį sudėtingumą, automatizuoja duomenų analizę, siūlydama nuspėjamąją analizę (angl. predictive analytics), mašinų mokymąsi (angl. machine learning), statistinę analizę ir kitas metodikas.
 5. Leidžia lengvai analizuoti: skatina naudoti duomenis sprendimų priėmime, greitai rinkti ir apdoroti duomenis gali net techninės analitikos patirties neturintys vartotojai.

„Microsoft Power BI“ verslo analitikos įrankis: susisteminta aktuali informacija realiuoju laiku

Tiksli informacija leidžia gauti aiškias įžvalgas iš duomenų ir greičiau priimti sprendimus. Tad „Microsoft Power BI“ įrankis leidžia patenkinti šiuos verslo poreikius.

Naudodamiesi šiuo įrankiu, klientai kuria įmonių duomenų modelius, kuriuose esanti informacija vėliau vizualizuojama ataskaitose ir interaktyviuose grafikuose. Tai yra intuityvus, lengvai suprantamas, turintis daugybę analizavimo ir vizualinio vaizdavimo galimybių įrankis galutiniam vartotojui.

„Microsoft Power BI“ galimybės:

 • Leidžia pasiekti savo duomenis kad ir kur jie bebūtų: duomenis galima pasiekti iš įvairių šaltinių įmonėje arba debesyje. Tai apima „Dynamics 365“, „Google Analytics“, „Azure SQL DB“, „Excel“, „SharePoint“ ir kt.
 • Paprasta modeliuoti ir apdoroti duomenis: duomenų paruošimas naudojant šį įrankį užtrunka nedaug laiko, nepaisant to, kad apdorojama gausybė duomenų ir parengiamos patrauklios bei interaktyvios ataskaitos.
 • Galimybė naudoti vaizdines interaktyvias ataskaitas: naudojant „drag-and-drop“ metodą ir šimtus modernių vizualizavimo šablonų, galima sukurti įspūdingas interaktyvias ataskaitas. Taip pat galima susikurti savo šablonus. Toks interaktyvumas leidžia duomenis skaityti paprastai ir individualizuotai.
 • Dalintis su visais ir visur: darbuotojams gali pasiekti duomenis bei ataskaitas pagal jų vaidmenis įmonėje, naudodami išmaniuosius mobiliuosius įrenginius ar kompiuterius iš bet kur ir bet kada.

Daugiau informacijos

Kas yra „Power BI“? – žiūrėkite čia.

„Power BI“ – naudokite savo duomenis. Bet kokie duomenys, bet kokiu būdu, bet kur: žiūrėkite čia.