Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Verslo analitika

Norint duomenis transformuoti į veiklai aktualią informaciją, pasitelkiama verslo analitikos programinė įranga ir įrankiai. Tokia informacija leidžia priimti greitesnius ir tikslesnius strateginius bei taktinius veiklos sprendimus.

Verslo analitikos įrankiai surenka ir apdoroja duomenis iš skirtingų šaltinių, pateikia juos ataskaitose, suvestinėse, interaktyviuose grafikuose, suteikdami organizacijoms išsamią informaciją apie situaciją.

Kodėl svarbi verslo analitika?

 • Ji leidžia įvertinti organizacijos būklę: panaudojant istorinius duomenis, atvaizduojami pagrindiniai veiklos rodikliai arba KPI (angl. key performance indicators);
 • Leidžia suprasti veiklos procesų būklę, pavyzdžiui, palyginti dabartinę ir ankstesnę situaciją  pagal apibrėžtas matavimų metrikas ir standartus;
 • Leidžia identifikuoti rinkos tendencijas ir pastebėti spręstinas veiklos ar verslo problemas;
 • Leidžia, pasitelkus istorinius duomenis, prognozuoti užsakymus, reikiamas medžiagas ir pan.
 • Leidžia vizualizuoti duomenis, taip pagerinant jų supratimo kokybę;
 • Gali būti naudojama ne tik didelėms, bet ir mažoms bei vidutinio dydžio organizacijoms.

Verslo analitikos privalumai:

 1. Didina produktyvumą: su šiuo įrankiu galima pateikti sukurtas ataskaitas vienu paspaudimu, sutaupoma laiko ir išteklių, o darbuotojai gali būti produktyvesni.
 2. Pagerina procesų matymą: pagerina veiklos ar verslo procesų matomumą ir leidžia identifikuoti vietas, kurioms reikia skirti daugiau dėmesio.
 3. Leidžia pamatyti bendrą vaizdą: padeda darbuotojams gauti bendrą vaizdą, naudojantis verslo analitikos skydeliais ir ataskaitomis.
 4. Leidžia remiantis duomenimis tobulinti procesus: automatizuoja duomenų analizę, siūlydama nuspėjamąją analizę (angl. predictive analytics), mašinų mokymąsi (angl. machine learning), statistinę analizę ir kitas metodikas.
 5. Leidžia lengvai analizuoti: skatina naudoti duomenis priimant sprendimus, greitai rinkti ir apdoroti duomenis gali ir techninės analitikos patirties neturintys naudotojai.

„Microsoft Power BI“ verslo analitikos įrankis

Šis įrankis leidžia naudoti susistemintą aktualią informaciją realiuoju laiku. Tiksli informacija leidžia gauti aiškias įžvalgas iš duomenų ir greičiau priimti sprendimus.

Naudodamiesi šiuo įrankiu, klientai kuria organizacijų ir įmonių duomenų modelius, kuriuose esanti informacija vėliau vizualizuojama ataskaitose ir interaktyviuose grafikuose. Tai yra intuityvus, lengvai suprantamas, turintis įvairių analizavimo ir vizualizavimo galimybių įrankis galutiniam naudotojui.

„Microsoft Power BI“ galimybės:

 • Leidžia pasiekti savo duomenis kad ir kur jie bebūtų: duomenis galima pasiekti iš įvairių šaltinių įmonėje arba debesyje. Tai apima „Dynamics 365“, „Google Analytics“, „Azure SQL DB“, „Excel“, „SharePoint“ ir kt.
 • Paprasta modeliuoti ir apdoroti duomenis: duomenų parengimas naudojant šį įrankį užtrunka nedaug laiko, nepaisant to, kad apdorojama gausybė duomenų ir parengiamos patrauklios bei interaktyvios ataskaitos.
 • Galimybė naudoti vaizdines interaktyvias ataskaitas: naudojant „drag-and-drop“ metodą ir šimtus modernių vizualizavimo šablonų, galima sukurti įspūdingas interaktyvias ataskaitas. Taip pat galima susikurti savo šablonus. Toks interaktyvumas leidžia duomenis skaityti paprastai ir individualizuotai.
 • Dalintis su visais ir visur: darbuotojai gali pasiekti duomenis bei ataskaitas pagal jų vaidmenis įmonėje, naudodami išmaniuosius mobiliuosius įrenginius ar kompiuterius iš bet kur ir bet kada.

Daugiau informacijos

Kas yra „Power BI“? – žiūrėkite čia.

„Power BI“ – naudokite savo duomenis. Bet kokie duomenys, bet kokiu būdu, bet kur: žiūrėkite čia.