Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

NATO AGS projektui PMI Lithuania Chapter apdovanojimas

Naujienos
2020 / 02 / 04
< 1 Min. skaitymo

PMI Lithuania Chapter kartu su 50 metų sukaktį švenčiančiu PMI (Project Management Institute) pirmą kartą Lietuvoje surengė geriausių projektų konkursą „PMI LT Awards 2019“.

2020 metų vasario 4 dieną Vilniaus universiteto bibliotekos mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) įvyko iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu buvo paskelbti nominuoti projektai ir nugalėtojai.

Nominacijos buvo suskirstytos į tris kategorijas:

  • Metų geriausias socialinis projektas → laimingi žmonės.
  • Metų geriausias viešojo sektoriaus projektas → laiminga visuomenė.
  • Metų geriausias privataus sektoriaus projektas → laimingas klientas.

Projektų paraiškas nominacijoms peržiūrėjo ir įvertino 6 asmenų tarptautinis vertinimo komitetas, susidedantis iš projektų valdymo srities ekspertų ir profesionalų.

Pagrindiniai vertinimo kriterijai:

  • Sudėtingumas: inovacija, neapibrėžtumas, nežinomieji, išorės veiksniai, technologijos, projekto apimtys.
  • Projekto valdymas: projektų valdymo branda, apribojimų valdymas, kokybės užtikrinimas, suinteresuotų šalių valdymas, komunikacija, rizikų ir pokyčių valdymas.
  • Rezultatai ir nauda: lūkesčių atitikimas, efektyvumas, finansinė nauda (ROI), netiesioginė nauda.

Geriausiu projektu privataus sektoriaus kategorijoje išrinktas NATO AGS (D/F SW), kuris buvo vykdytas kaip sudedamoji NATO AGS Core System programos dalis. Projektą kartu vykdė UAB „Elsis“ ir UAB „Elsis PRO“.

Tai didelis tikrai neeilinio projekto įvertinimas. Projekto sėkmė neatsiejama nuo žmonių (projekto komandos) kompetencijos ir įmonių brandos bei gebėjimų vykdyti tokius projektus.

Pagrindinis ir geriausiai tiek visą NATO AGS program, tiek mūsų vykdytą projektą apibūdinantis žodis yra multi: multinacionalinis, multiindustrinis, multitrukmė, multivertė, multiapimtis, multikompleksiškumas, multipastangos, multireikalavimai, multisaugumas, multikomandos, multilokacijos, multipaslaugos ir daugelis kitų multi.

Apie PMI Lithuania Chapter

PMI yra pirmaujanti pasaulyje projektų valdymo organizacija, jungianti virš 500,000 narių, 300 vietinių skyrių ir 10,000 savanorių. Nuo įkūrimo 1969 metais, PMI tapo viena iš didžiausių nepelno organizacijų pasaulyje.

PMI Lithuania Chapter (Lietuvos skyrius) prisideda skleidžiant PMI misiją ir vertybes Lietuvoje ir subūrė stiprią ir kompetentingą projektų valdymo profesionalų bendruomenę.

Daugiau informacijos:
https://pmiconference.lt

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite