Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„INVL Technology“ nuosavas kapitalas per pirmąjį ketvirtį augo 1,9 proc. iki 36,8 mln. eurų

Naujienos
2022 / 04 / 29
2 Min. skaitymo

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ nuosavas kapitalas per šių metų pirmąjį ketvirtį pasiekė 36,818 mln. eurų, o šio rodiklio vertė akcijai – 3,0509 euro ir nuo metų pradžios padidėjo 1,9 proc.

Bendrovės grynasis pelnas per šį laikotarpį siekė 0,7 mln. eurų – jis, lyginant su atitinkamu praėjusių metų laikotarpiu, išaugo 7,3 proc.

2021 m. liepą pasibaigus „INVL Technology“ investavimo laikotarpiui, bendrovė koncentruojasi į valdomų verslų ir jų vertės augimą. „INVL Technology“ valdomo finansinio turto vertė šių metų kovo 31 d. siekė 35 mln. eurų.

Agreguotos „INVL Technology“ valdomų įmonių pajamos per šių metų pirmąjį ketvirtį siekė 11 mln. eurų ir, lyginant su praėjusių metų atitinkamu laikotarpiu, augo 37,7 proc. Bendrasis pelnas palyginamuoju laikotarpiu augo 17,1 proc. iki 2,8 mln. eurų.

„INVL Technology“ valdomos įmonės padidino veiklos pajėgumus, taip pat išaugo ir jų darbo sąnaudos, dėl ko ataskaitiniu laikotarpiu šių įmonių agreguota EBITDA susitraukė 92 proc. iki 34 tūkst. eurų, o veiklos nuostolis siekė 290 tūkst. eurų, kai pernai tuo pačiu laikotarpiu veiklos pelnas buvo 66 tūkst. eurų.

Kibernetinės saugos bendrovės „NRD Cyber Security“ pajamos šių metų pirmąjį ketvirtį buvo 1,16 mln. eurų ir, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, išaugo 72,5 proc., EBITDA buvo 171 tūkst. eurų ir atitinkamai padidėjo 3,6 proc. Bendrovės veiklos pelnas siekė 0,15 mln. eurų ir išaugo 27,1 proc.

Programavimo ir IT infrastruktūros paslaugų įmonių grupė „Novian“ šių metų pirmąjį ketvirtį uždirbo 7,6 mln. eurų pajamų – lyginant su pernai metų pirmuoju ketvirčiu, įskaitant ir „Elsis PRO“ rezultatus, 53,4 proc. daugiau. „Novian“ grupės EBITDA buvo neigiama – 0,16 mln. eurų, o pernai atitinkamai siekė 24 tūkst. eurų. Veiklos nuostolis šių metų pirmąjį ketvirtį buvo 0,4 mln. eurų, o pernai – 0,2 mln. eurų. 

Verslo klimato gerinimo ir e. valdymo srityje veikiančios „NRD Companies“ bendrovės šių metų pirmąjį ketvirtį uždirbo 1,7 mln. eurų konsoliduotų pajamų – lyginant su pernai, jos sumažėjo 5,5 proc. Šios grupės EBITDA buvo 8 tūkst. eurų, o pernai – 193 tūkst. eurų. Veiklos nuostolis siekė 42 tūkst. eurų, o 2021 m. pirmąjį ketvirtį uždirbta 126 tūkst. eurų veiklos pelno.

2016 m. liepą „INVL Technology“ pradėjo veikti kaip UTIB. Jos valdymą perėmė vienai pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ priklausanti bendrovė „INVL Asset Management“. UTIB „INVL Technology“ veiks iki 2026 m. liepos 14 dienos.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite