Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Elsis PRO“ dalyvaus Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos veikloje

Naujienos
2022 / 03 / 30
< 1 Min. skaitymo

Prie Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos prisijungė ir „Novian“ grupės programavimo bendrovė „Elsis PRO“. Ji šios organizacijos nare tapo 2022 m. vasarį.

Nuo 2019 metų veikianti Lietuvos dirbtinio intelekto asociacija vienija šalies IT bendroves, aukštąsias mokyklas ir profesionalus. Organizacija siekia stiprinti dirbtinio intelekto vertės suvokimą, jo įtaką ir naudojimo galimybes tokiose visuomenei svarbiose srityse kaip švietimas, kultūra, sveikatos apsauga, aplinkosauga, saugumas.

„Šiandien, kai dirbtinio intelekto technologijos vis dažniau yra taikomos praktikoje, jos yra itin aktualios ir kuriant sudėtingus IT sprendimus. Siekiame klientams suteikti aukščiausio lygio paslaugas, tad tikime, kad ši narystė leis glaudžiau įsilieti į dirbtinio intelekto ekosistemą ir pasiūlyti rinkai dar pažangesnius sprendimus“, – sakė „Elsis PRO“ generalinis direktorius Rimvydas Jančiauskas.

„Elsis PRO“ specializuojasi natūralios kalbos apdorojimo, prognozavimo bei kituose uždaviniuose, kuriems pritaikomi dirbtinio intelekto metodai.

Bendrovės Inovacijų skyriaus vadovo Arūno Ungulaičio teigimu, „Elsis PRO“ dirbtinio intelekto technologijas naudoja kurdama aviacijos, gynybos ir kitų sričių sprendimus. Bendrovė dalyvauja mokslo tyrimų ir eksperimentinėje veikloje (MTEP), kur vis dažniau pasitelkiamos dirbtinio intelekto technologijos, bendradarbiauja su Lietuvos mokslininkais.

Nuo 2004 metų veikianti „Elsis PRO“ kuria programinius sprendimus viešojo administravimo, finansų ir mokesčių, sveikatos priežiūros, švietimo, gynybos ir saugumo sektoriams. 2021 m. spalį „Elsis PRO“ prisijungė prie programavimo ir IT infrastruktūros paslaugų grupės „Novian“.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite