Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

BAIP generalinis direktorius vadovaus Estijos įmonei „Andmevara Services OÜ“

Naujienos
2018 / 09 / 28
2 Min. skaitymo

Estijoje ir Moldovoje veikianti „INVL Technology“ valdoma bendrovė „Andmevara AS“ reorganizuota atskiriant veiklas ir suskaidyta į dvi bendroves: „Andmevara AS“ ir „Andmevara Services OÜ“.

Iš „Andmevara AS“ į naujai įsteigtą bendrovę „Andmevara Services OÜ“ atskirta IT Infrastruktūros priežiūros, svetainių prieglobos (angl. „hosting“) ir skaitmenizavimo veikla. „Andmevara AS“ toliau koncentruosis į pagrindinės bendrovės veiklos – informacinių sistemų kūrimo – vystymą.

Pasak „Andmevara AS“ vadovo Giedriaus Cviliko, bendrovės reorganizacija atlikta siekiant apjungti „INVL Technology“ valdomas IT infrastruktūros ir informacinių sistemų kūrimo įmones Lietuvoje ir Estijoje, pertvarkant jas ir toliau formuojant IT paslaugų ir programavimo įmonių grupę „Novian“.

„Tokiu būdu išnaudosime kiekvienos įmonės gebėjimus ir patirtį, šiuo metu sėkmingai taikomus Baltijos šalių rinkose, ir turinčius potencialo plėtrai Skandinavijoje. Be to, atsiras galimybė pasiūlyti naujų paslaugų ir esamiems „Andmevara AS“ klientams“, teigia G. Cvilikas.

Numatoma, kad ilgainiui kita „INVL Technology“ valdoma kritinės IT infrastruktūros paslaugų įmonė BAIP įsigis „Andmevara Services OÜ”, taip sustiprinant ir išplečiant BAIP veiklą Estijoje, o „Andmevara AS“ įsigis BAIP valdanti bendrovė „Novian“.

„BAIP žinios, gebėjimai ir partnerystės leis „Andmevara Services OÜ” pasiūlyti įvairių novatoriškų sprendimų Estijos rinkoje, pavyzdžiui – dirbtinio intelekto ir superkompiuterijos, taip pat ir kritinės IT infrastruktūros projektavimo bei migravimo paslaugas“, komentavo G. Cvilikas.

Šiuo metu BAIP jau įgyvendina IT priežiūros projektus visose trijose Baltijos šalyse bankininkystės ir mažmeninės prekybos klientams. Partnerystė su „Andmevara Services OÜ“ užtikrins dar geresnį vietinių klientų aptarnavimą Estijoje bei leis bendrovei išplėsti teikiamų paslaugų spektrą esamiems ir būsimiems klientams.

Pasak G. Cviliko, įgyvendinus pirkimo-pardavimo sandorius, bus ieškoma galimybių plėsti veiklą kartu su tos pačios srities grupės įmonėmis, taip pat svarstomos kitų įmonių įsigijimo galimybės.

„Andmevara Services OÜ” vadovu paskirtas UAB BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas, o „Andmevara AS“ ir toliau vadovaus Giedrius Cvilikas.

„Andmevara AS“ komanda išliks nepakitusi, tik dalis darbuotojų pagal veiklos sritis bus perkelta į naujai įsteigtą „Andmevara Services OÜ“. Abi naujai suformuotos komandos taip pat bus stiprinamos prisijungiant naujiems profesionalams.

Apie „Andmevara AS“

„Andmevara“  yra  Estijoje  ir  Moldovoje  veikianti  informacinių  technologijų  bendrovė,  kuri  teikia  programinės  įrangos vystymo, skaitmenizavimo ir įvairius IT sprendimus vietos valdžios institucijoms. Bendrovė taip pat teikia IT infrastruktūros priežiūros ir klientų aptarnavimo paslaugas.

„Andmevara“ yra valdoma Nasdaq Vilnius listinguojamos investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology”, kurios įmonės įgyvendina bendrus projektus daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite