Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Žinių ekonomikos įmonės 2009“ apdovanojimą pelniusi BAIP pripažinta pažangiausia paslaugų sektoriaus įmone

Naujienos
2009 / 10 / 28
< 1 Min. skaitymo

IT bendrovė „Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos“ (BAIP) pelnė „Žinių ekonomikos įmonės 2009“ apdovanojimą. Bendrovė buvo įvertinta už naujų paslaugų kūrimą ir įgyvendinimą Lietuvos rinkoje ir pripažinta pažangiausia įmone paslaugų sektoriuje.

Prezidentūroje vykusių apdovanojimų metu „Žinių ekonomikos įmonių 2009“ apdovanojimai taip pat įteikti šalies aukštųjų technologijų ir tradicinės pramonės sektorių pažangiausioms įmonėms. Pažangiausias įmones apdovanojo prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Teikdami apdovanojimus siekiame parodyti, kad naujos žinios ir gebėjimas jas panaudoti yra įmonių sėkmės, pažangos garantas. Ši tiesa yra ypač akivaizdi ekonominiu sunkmečiu – apdovanojimus pelniusios įmonės sėkmingai plečia veiklą net ir esant pasaulinei ekonomikos krizei“, – teigė Kęstutis Jasiūnas, Žinių ekonomikos forumo Tarybos ir Organizacinio komiteto pirmininkas.

Kandidatuoti „Žinių ekonomikos įmonės 2009“ apdovanojimuose buvo pakviesta daugiau kaip 1 500 įmonių. Paskutiniame atrankos etape varžėsi 14 įmonių.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite