Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

BAIP rekomenduoja: kaip organizacijoms pasirengti darbui iš namų

Naujienos
2020 / 03 / 13
< 1 Min. skaitymo

Šiandien beveik visos pasaulio organizacijos susidūrė su situacija, atskleisiančia, ar jų IT infrastruktūros iš tiesų yra kritinės, kitaip tariant, ar jos yra atsparios išorės veiksniams kritinėse situacijose.

Reaguodami į dėl koronaviruso COVID-19 susidariusią situaciją, mobilizavome profesionalų komandas, užtikrinsiančias nepertraukiamą kasdienių ir papildomų paslaugų teikimą visą rizikos laikotarpį. Šiuo metu papildomai peržiūrime klientų IT infrastruktūrų dokumentacijas, aptarnavimo instrukcijas, reglamentus.

Taip pat parengėme žemiau išdėstytas rekomendacijas, atkreipdami dėmesį į tai, kokiais aspektais būtina kuo skubiau įsivertinti turimą IT infrastruktūrą, ruošiantis galimai ištiksiančiai būtinybei maksimaliam darbuotojų kiekiui dirbti iš namų.

Kviečiame susipažinti, o prireikus konsultacijos – nedvejoti ir nedelsiant kreiptis į BAIP specialistus. Esame pasiruošę suteikti profesionalią pagalbą ir padėti maksimaliai sklandžiai dirbti visoms besikreipsiančioms organizacijoms!

REKOMENDUOJAME papildomai ištestuoti IT infrastruktūros pajėgumą bei turimas priemones IR darbuotojų gebėjimą jomis dirbti:

  • Virtualus privatus tinklas VPN: ar organizacijoje yra įdiegtas toks (ar alternatyvus saugus nuotolinio prisijungimo) sprendimas, ar darbuotojams suinstaliuotas jų mobiliose darbo vietose ir ar jie žino kaip dirbti šioje aplinkoje?
  • Ar pakankamas išorinis ryšys?
  • Ar pakankama Jūsų IT infrastruktūra, jei vieną dieną visi jūsų darbuotojai jungtųsi prie jos iš išorės?
  • Ar turite ir ar veikia konferenciniai sprendimai?
  • Ar turite pakankamai mobilių darbo vietų?
  • Ar užtikrintas reikiamas prieigos saugumas prie organizacijos duomenų?
  • Ar turite ir ar tinkamai veikia IT administratorių veiksmų įrašymo priemonės?

Visais susijusiais klausimais prireikus konsultacijų prašome skambinti bendruoju telefonu, BAIP Paslaugų tarnyba dirbs nepertraukiamai ir atsakingai visu šiuo kritiniu laikotarpiu: (8 5) 219 0000

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite