Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Prie „Novian“ grupės prisijungs „Elsis PRO“

Naujienos
2021 / 09 / 14
2 Min. skaitymo

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovei „INVL Technology“ priklausančios „Novian“ grupės įmonė „Novian Systems“ perka informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo bendrovę „Elsis PRO“. Tai numatančios sutartys pasirašytos šių metų rugsėjo 14 dieną. 100 proc. įmonės akcijų įsigijimo suma neskelbiama, sandoris įsigalios gavus Konkurencijos tarybos ir Potencialių dalyvių atitikties nacionalinio saugumo interesams įvertinimo komisijos leidimus.

„Šis įsigijimas išplės „Novian“ grupės programavimo srities kompetencijas aviacijos, transporto, energetikos ir kitose srityse. Planuojame, kad pabaigus sandorį „Novian“ grupės programavimo bendrovės ir toliau veiks savarankiškai, kita vertus, tikimės jų sinergijos didesniuose projektuose Europos Sąjungos ir NATO šalyse“, – sakė „Novian“ grupės vadovas Evaldas Rėkus.

„Elsis PRO“ augimą užtikrins stipri esamų specialistų ir vadovų komanda. Įmonės valdyboje ir toliau dirbs jos dabartinis pirmininkas Arūnas Gedvila, o bendrovei vadovaus Rimvydas Jančiauskas. Taip pat planuojama, kad prie įmonės valdybos prisijungs „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris Kazimieras Tonkūnas, „INVL Technology“ grupės finansų bendrovės „FinTime“ direktorius Artūras Zdanavičius ir „Novian“ grupei, taip pat „Novian Systems“ ir „Andmevara AS“ vadovaujantis E. Rėkus.

2004 m. įkurta „Elsis PRO“ šiuo metu priklauso įmonių grupei „Elsis“. 2020 m. bendrovė uždirbo 2,6 mln. eurų pajamų – jos, lyginant su 2019 m., buvo 18,3 proc. didesnės. „Elsis PRO“ EBITDA pernai siekė 275 tūkst. eurų ir atitinkamai išaugo 2,2 karto. 2020 m. bendrovės pajamos užsienio šalyse siekė 56 proc. „Elsis PRO“ yra sukūrusi sprendimų ir produktų aviacijos, rizikos valdymo srityse, kartu su partneriais vykdo projektą Honkongo oro uoste, Lietuvoje įgyvendina projektus Finansų ministerijoje, FNTT, Mokesčių inspekcijoje.

IT infrastruktūros paslaugų ir programavimo grupės „Novian“ agreguotos pajamos 2020 m. siekė 24,1 mln. eurų arba 2,6 proc. daugiau nei per 2019 metus. Agreguota EBITDA buvo 1,8 mln. eurų ir, lyginant su 2019 m., išaugo 14,9 proc. „Novian“ grupės grynasis pelnas, eliminavus vienkartinius ir netipinius investicijų nuvertėjimus, šiuo laikotarpiu sudarė 0,6 mln. eurų ir atitinkamai padidėjo 54,5 proc. „Novian“ veikia Baltijos šalyse, Norvegijoje ir Moldovoje. Grupės bendrovės šiemet projektus įgyvendina 32 pasaulio šalyse.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite