Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Policijos departamente įdiegtas CopyPrint sprendimas

Atvejų analizės
2014 / 01 / 09
2 Min. skaitymo

Policijos departamento prie LR vidaus reikalų ministerijos skelbtą konkursą dėl dokumentų spausdinimo ir kopijavimo laimėjo įmonė UAB BAIP, pasiūliusi kompleksinę paslaugą CopyPrint. Šis konkursas buvo skelbiamas siekiant optimizuoti dokumentų spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo procesus bei valdymą, užtikrinti spausdinamų ir kopijuojamų dokumentų saugumą, o taip pat realizuoti  “Sek mane” (angl. FollowMe) funkciją.

„Pirkdami kopijavimo spausdinimo paslaugą kėlėme sau tikslą optimizuoti dokumentų spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo  procesus bei valdymą, užtikrinti spausdinamų, kopijuojamų bei skenuojamų  dokumentų saugą, turėti labai aiškią spausdinamų dokumentų apskaitą: kas, kiek ir ką spausdina. Žengsime dar vieną žingsnį link platesnio elektroninių dokumentų ar dokumentų skaitmeninių kopijų  naudojimo veiklos procesuose. Tikimės, kad tai padės optimizuoti dokumentų kopijavimui ir spausdinimui skiriamus kaštus. Konkursą laimėjo patyrusi kompanija, todėl manome, kad savo tikslus mums pavyks pasiekti“, – teigė Policijos departamento Informacijos valdybos viršininkas Artūras Kavolis.

Paslaugų teikėjo UAB BAIP Generalinis direktorius Gytis Umantas pažymėjo, kad įdiegus CopyPrint paslaugą Policijos departamento vadovybė turės galimybę gauti ataskaitas apiekiekvieno naudotojo, ar pasirinkto padalinio padarytas kopijas/spausdinius per konkretų įrenginį, už konkretų laikotarpį.

„Žinant vienos kopijos kainą labai paprasta ir patogu prognozuoti bei valdyti šiai paslaugai skiriamus kaštus. Įdiegus autentifikavimo sprendimą bus užtikrintas ir spausdinamų dokumentų saugumas – tik konkretūs asmenys galės atsispausdinti ir nukopijuoti jiems reikiamus dokumentus, pasirinkdami bet kurį įdiegtą įrenginį, nes tai leis įdiegtas “Sek mane” (angl. FollowMe) funkcionalumas“, – pažymėjo G. Umantas.

Sutartis įsigaliojo 2013 metų lapkričio mėnesį ir tęsis tris metus. Per sutartą laikotarpį visos spausdinimo – kopijavimo įrangos aptarnavimą, eksploatacinių medžiagų  tiekimą ir detalių keitimą bei remontą užtikrins  bendrovė UAB BAIP, garantuojanti  paslaugų teikimą 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą.

CopyPrint paslaugos teikėjas Policijos departamente prijungė dešimt A4 nespalvotų (A tipo) ir keturis spalvotus A3 (B tipo) įrenginius, kurių kiekviename įdiegta ir sukonfigūruota programinė įranga, leidžianti valdyti dokumentų srautus ir apskaitą. Atsižvelgus į viešojo konkurso reikalavimus, į kiekvieną prietaisą įdiegti autentifikavimo terminalai ir  programinė įranga, kuri leis spausdinti, kopijuoti ir skenuoti dokumentus tik sistemoje registruotiems vartotojams. Sistema integruota su Policijos departamento naudotojų katalogų tarnyba Active Directory.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite