Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Išeitis, kai rinkoje trūksta resursų

Vebinarai
2021 / 10 / 20
< 1 Min. skaitymo

Procesų automatizavimas šiandien tampa kaip niekada aktualus.

Viena, veiklos procesų automatizavimas „išvaduoja“ žmones nuo rutininių techninių darbų.

Antra, dalį procesų patikėti greitai sukuriamiems automatizavimo sprendimams yra racionalu ir finansine prasme.

Trečia, šie sprendimai leidžia išvengti žmogiškų klaidų, tad yra aktualūs ir populiarėjant nuotoliniam ar hibridiniam darbui.

Ketvirta, automatizacijos sprendimai prisideda prie darbuotojų pasitenkinimo didinimo bei našumo patikint jiems atsakingesnes ir kūrybiškesnes užduotis.

Šiandien rinkoje trūkstant darbuotojų, išryškėja ir penktoji priežastis, tad dalies organizacijos procesų automatizavimas paskirstant darbo krūvį taip pat gali padėti sumažinti šį trūkumą.

Visgi, tokius sprendimus norinčioms diegti organizacijoms iškyla įvairių klausimų – pradedant tuo, ką galima daryti ir ar tai tikrai pasiteisins, ir baigiant tuo, kokį poveikį automatizacija turi darbuotojų rezultatyvumui ir motyvacijai.

Daugiau šia tema – galimybės ir įmonių patirtis, specialistų įžvalgos ir diskusija – „Novian“ kartu su Vz.lt organizuojamame renginyje „Trūksta darbuotojų? Išeitis – sparti automatizacija“. Renginys vyks trečiadienį, spalio 27 dieną, 13-15 val.

Išsamesnė informacija: čia.

Renginio įrašą žiūrėkite: čia.

Programavimo bendrovė „Novian Systems“ šalies įmonėms ir organizacijoms siūlo įvairius būdus automatizuoti veiklą – nuo greito procesų automatizavimo panaudojant „low-code“ sprendimus iki robotizavimo ir taikomųjų informacinių sistemų kūrimo.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite