Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„INVL Technology“ per pirmąjį šių metų ketvirtį uždirbo 0,6 mln. eurų grynojo pelno

Naujienos
2021 / 04 / 30
2 Min. skaitymo

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ nuosavas kapitalas šių metų pirmojo ketvirčio pabaigoje išaugo 2,1 proc. – nuo 33,7 mln. eurų arba 2,77 euro akcijai iki 34,4 mln. eurų arba 2,82 euro akcijai.

„INVL Technology“ grynasis pelnas per šių metų pirmąjį ketvirtį buvo 0,6 mln. eurų, o per atitinkamą praėjusių metų laikotarpį bendrovės grynieji nuostoliai siekė 0,1 mln. eurų.

Per pirmąjį šių metų ketvirtį „Novian“ bendrovių vertė sumažėjo 0,2 mln., o „NRD Companies“ ir „NRD Cyber Security“ bendrovių vertės atitinkamai paaugo 0,12 mln. ir 0,11 mln. Norvegijos „NRD Companies AS“ su antrinėmis bendrovėmis konsoliduotos pajamos, lyginant su tuo pačiu periodu praėjusiais metais, padidėjo 7,5 proc. ir siekė 1,8 mln. eurų, o bendrovių konsoliduota EBITDA sumažėjo 21 proc. ir siekė 0,2 mln. eurų.

„Novian“ grupės bendrovių tiek pajamos, tiek EBITDA mažėjo – pajamos sumažėjo 17 proc. iki 4,3 mln. eurų, EBITDA sumažėjo nuo 0,22 mln. eurų iki 0,06 mln. eurų. Prastesnius minėtų grupių rezultatus atsvėrė reikšmingai geresnis „NRD Cyber Security“ veiklos rezultatas.

Nepaisant to, kad visų krypčių bendrovių agreguotos pajamos sumažėjo, 2021 m. pirmojo ketvirčio agreguota EBITDA, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2020 m., išliko tokia pati ir siekė 0,4 mln. eurų.

Kibernetinės saugos srityje veikianti „NRD Cyber Security“ šiais metais sparčiai auga dėl nuosavų produktų pardavimo, konsultavimo bei pasikartojančių paslaugų. Bendrovės pirmo ketvirčio pajamos, lyginant su 2020 m. pirmu ketvirčiu, paaugo 90 proc., nuo 0,35 mln. iki 0,67 mln., EBITDA 2020 m. pirmą ketvirtį buvo neigiama (-0,05 mln. eurų), o šių metų pirmą ketvirtį siekė 0,17 mln. eurų.

Artimiausius tris metus viešojo sektoriaus skaitmenizavimo srityje dirbančioms bendrovėms „Novian“ ir „NRD Companies“ reikšmingą įtaką turės paskelbta 673 mlrd. eurų vertės Europos Sąjungos ekonomikos atkūrimo ir atsparumo programa, kuri pradės veikti ES šalyse, iš kurių 2,2 mlrd. eurų numatyta Lietuvai, o iš jų 440 mln. eurų – viešųjų paslaugų skaitmeninimui.

17 valdomų įmonių veikia 3 kryptimis

Šiuo metu „INVL Technology“ bendrovės veikia trimis kryptimis. Verslo klimato gerinimo ir e. valdymo srityje veikia Norvegijos „NRD Companies AS“ su antrinėmis bendrovėmis: Norvegijos „Norway Registers Development AS“ su filialu Lietuvoje, Lietuvos UAB „NRD Systems“, UAB „Etronika“, Ruandos „Norway Registers Development Rwanda Ltd.“, Bangladešo „NRD Bangladesh Ltd.“ ir asocijuota įmone Ugandoje „Infobank Uganda Ltd.“.

IT infrastruktūros ir programavimo srityje veikia „Novian“ grupė: UAB „Novian“ Lietuvoje su technologijų verslo krypties įmonėmis UAB „Novian Technologies“, „Andmevara Services OÜ“ Estijoje ir „Andmevara SRL“ Moldovoje bei programavimo krypties įmonėmis UAB „Novian Systems“ ir Estijos „Andmevara AS“, taip pat su skaitmeninimo ir žiniasklaidos monitoringo programinės įrangos tiekėja „Zissor AS“ Norvegijoje. Kibernetinės saugos srityje veikia UAB NRD CS.

2016 m. liepą „INVL Technology“ pradėjo veikti kaip uždaro tipo investicinė bendrovė (UTIB). Jos valdymą perėmė vienai pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ priklausanti bendrovė „INVL Asset Management“. UTIB „INVL Technology“ veiks iki 2026 m. liepos 14 dienos.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite