Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„INVL Technology“ įmonių pardavimų geografija išsiplėtė šešiomis šalimis

Naujienos
2020 / 08 / 26
2 Min. skaitymo

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ nuosavas kapitalas šių metų pirmojo pusmečio pabaigoje buvo 29,2 mln. eurų arba 2,4 euro akcijai. Pastarasis rodiklis nuo 2019 m. pabaigos padidėjo 0,9 proc. Bendrovės finansinio turto vertė ataskaitinio laikotarpio pabaigoje buvo 26,4 mln. eurų ir nuo metų pradžios išaugo 1,8 proc. „INVL Technology“ per šių metų pirmąjį pusmetį uždirbo 0,3 mln. eurų grynojo pelno, o per atitinkamą 2019 metų laikotarpį bendrovės grynieji nuostoliai siekė 0,4 mln. eurų.

„Pernai baigę formuoti trijų įmonių grupių struktūrą, šiemet ir toliau orientuojamės į įmonių vertės didinimą. Šio tikslo siekiame plėsdami pardavimų geografiją ir naujas technologijas, taip pat kurdami naujas paslaugas bei produktus, ypač kibernetinės saugos srityje.Esame atviri ir naujiems įsigijimams“, – sakė „INVL Technology“ vadovaujantysis partneris Kazimieras Tonkūnas.

„INVL Technology“ valdomų įmonių agreguotos pajamos per šių metų pirmąjį pusmetį, lyginant su atitinkamu laikotarpiu 2019 m., išaugo 4,8 proc. ir siekė 16,5 mln. eurų, o agreguota EBITDA – 2,1 karto iki 1,3 mln. eurų.
Pasak K. Tonkūno, šių metų pirmojo pusmečio pasaulio įvykiai įmonių pasiektus rezultatus paveikė nevienodai. Lyginant su praėjusių metų atitinkamu laikotarpiu, prie įmonių pajamų augimo, siekusio 0,76 mln. eurų, labiausiai prisidėjo Lietuvoje įgyvendinti projektai – iš jų gautos pajamos šiemet sudarė 57 proc. visų įmonių pajamų arba 9,4 mln. eurų ir, lyginant su pernai, išaugo 1 mln. eurų arba 12 proc.

Prie pajamų Lietuvoje augimo labiausiai prisidėjo „Novian“ grupė, kuri šią pajamų dalį šiemet atitinkamai didino 1,25 mln. eurų arba 21 proc. iki 7,2 mln. eurų. Pajamas užsienio rinkose labiausiai augino „NRD Companies“ – jos šių metų pirmąjį pusmetį pasiekė 3,4 mln. eurų ir, lyginant su pernai, padidėjo 1,5 mln. eurų arba 75 proc.

Iš viso 2020 metais „INVL Technology“ bendrovės vykdė projektus 50 šalių. Tarp naujų šalių, kuriose buvo vykdoma veikla, yra Portugalija, Serbija, Angilija, Afganistanas, Sent Lusija, Senegalas.

Vertinant koronaviruso pandemijos įtaką bendrovės veiklai šių metų pirmąjį pusmetį, pandemijos ribojimai ir valstybių sienų uždarymas turėjo neigiamos įtakos naujų projektų pasirašymui, atsiskaitymams ir esamų projektų vykdymui, o siekiant užtikrinti būsimus užsakymus ir įgyvendinti esamus projektus, buvo pertvarkyti vidiniai įmonių procesai. Kaip ir prognozuota, ši įtaka rezultatams nebuvo didelė. Vertinama, kad, jei iš esmės sąlygos nesikeis, ji tokia išliks ir iki metų pabaigos.

„INVL Technology“ bendrovės veikia trimis kryptimis. Verslo klimato gerinimo ir e. valdymo srityje veikia Norvegijos „NRD Companies AS“ su antrinėmis bendrovėmis: Norvegijos „Norway Registers Development AS“ su filialu Lietuvoje, Lietuvos UAB „NRD Systems“, UAB „Etronika“, Tanzanijos „Norway Registers Development East Africa Ltd.“, Ruandos „Norway Registers Development Rwanda Ltd.“, Bangladešo „NRD Bangladesh Ltd.“ ir asocijuota įmone Ugandoje „Infobank Uganda Ltd.“.

IT paslaugų ir programavimo srityje veikia Lietuvos UAB „Novian“ su antrinėmis „Zissor AS“ Norvegijoje, UAB BAIP su valdomomis bendrovėmis „Andmevara Services OÜ“ Estijoje ir bendrove Moldovoje „Andmevara SRL“ bei UAB „Algoritmų sistemos“ su valdomomis bendrovėmis UAB „Acena“ Lietuvoje ir Estijos „Andmevara AS“. Kibernetinės saugos srityje veikia UAB NRD CS.

2016 m. liepą „INVL Technology“ pradėjo veikti kaip uždaro tipo investicinė bendrovė (UTIB). Jos valdymą perėmė vienai pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ priklausanti bendrovė „INVL Asset Management“. UTIB „INVL Technology“ veiks iki 2026 m. liepos 14 dienos.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite