Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

„Elsis PRO“ IT paslaugų ir aplinkos vadyba atitinka tarptautinius ISO standartus

Naujienos
2022 / 06 / 13
2 Min. skaitymo

„Novian“ grupės programavimo bendrovės „Elsis PRO“ veiklos atitikimą tarptautiniams standartams nuo šiol patvirtina ir IT paslaugų vadybos sistemos sertifikatas ISO 20000-1 bei aplinkos vadybos sistemos sertifikatas ISO 14001. Tai sertifikuojančios bendrovės „TÜV Thüringen“ (padalinys Lietuvoje – „TUV Uolektis“) auditoriai patvirtino 2022 metų gegužę.

Šiemet įmonės gauti sertifikatai papildė iki šiol turėtus – anksčiau „Elsis PRO“ bendrovei išduotų kokybės vadybos sistemos sertifikato ISO 9001 ir informacijos saugumo valdymo sistemų sertifikato ISO 27001 galiojimas pratęstas iki 2025 metų.

„Aktyviai dirbdami tokiose srityse kaip energetika, gynyba, aviacija, kosmoso pramonė ir kitose, siekiame nuolat tobulėti ir taikyti pažangią pasaulinę praktiką. Atitikimas ISO standartams patvirtina sertifikuotų sričių veiklos kokybę“, – sakė „Elsis PRO“ generalinis direktorius Rimvydas Jančiauskas.

Pasak jo, naujųjų – IT paslaugų vadybos sistemos ir aplinkos vadybos sistemos sertifikatų poreikis iškilo siekiant didinti bendrovės konkurencingumą. „Pastebime, kad viešojo sektoriaus organizacijos tokiam veiklos kokybės patvirtinimui skiria vis daugiau dėmesio“, – sakė bendrovės vadovas. Ypač aktualus yra IT paslaugų vadybos sistemos sertifikavimas, rodantis informacinių sistemų priežiūros ir plėtros paslaugų kokybę.

Vadovaudamasi ISO 20000-1 sertifikatu, įmonė siekia, kad informacinių sistemų priežiūros, palaikymo ir vystymo paslaugos klientams būtų suteiktos kaip įmanoma greičiau ir kokybiškiau, o aplinkos vadybos sertifikatu 14001 – prisidėti prie aplinkos saugojimo.

R. Jančiausko teigimu, „Elsis PRO“ skiria daug dėmesio sertifikuotų sričių veiklos kokybei užtikrinti. Šiuo metu įmonėje yra įdiegta integruota kokybės, aplinkos, darbuotojų saugos ir sveikatos, informacijos saugumo valdymo bei IT paslaugų vadybos sistema.

Pirmieji žingsniai šioje srityje buvo žengti 2004 m. Tuomet, įkūrus įmonę, buvo įdiegta ir sertifikuota Kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001 standarto reikalavimus. 2010 m. įdiegta ir sertifikuota Informacijos saugumo valdymo vadybos sistema, atitinkanti ISO 27001 standarto reikalavimus.

Sertifikavimo procese bendrovę konsultavo UAB „Uolektis“, sertifikatus išdavė Vokietijos sertifikavimo įstaiga „TÜV Thüringen e.V“.

Nuo 2004 metų veikianti „Elsis PRO“ kuria programinius sprendimus viešojo administravimo, finansų ir mokesčių, sveikatos priežiūros, švietimo, gynybos ir saugumo sektoriams. 2021 m. spalį „Elsis PRO“ prisijungė prie programavimo ir IT infrastruktūros paslaugų grupės „Novian“.

Kitos „Novian“ grupės įmonės taip pat yra sertifikuotos – „Novian Technologies“ turi ISO 20000-1, ISO 14001 ir ISO 9001 sertifikatus, „Novian Systems“ – ISO 9001, ISO 27001, ISO 14001 sertifikatus.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite