Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Darbuotojų įrenginiuose esančių duomenų šifravimui BAIP pasirinko Microsoft Bitlocker programinę įrangą

Naujienos
2020 / 04 / 09
< 1 Min. skaitymo

Darbuotojams iškeliavus dirbti per nuotolį, kartu su jais išsibarstė svarbi, itin jautri informacija, kuriai nutekėjus pasekmės daugeliui organizacijų būtų labai skaudžios ar netgi lemtingos. Todėl kiekvienai organizacijai šiuo metu labai svarbu kuo greičiau atrasti patikimą, greitai ir patogiai diegiamą, nebrangų ir efektyvų būdą darbuotojų įrenginiams apsaugoti.

Šiam uždaviniui spręsti BAIP pasirinko Microsoft Bitlocker programinę įrangą. Bitlocker atlieka duomenų šifravimą taip, kad įrenginyje saugoma informacija būtų pasiekiama tik įgaliotiems asmenims. Ji saugo dokumentus, jų aplankus, el. laiškus ir kitą turinį be naudotojo įsikišimo, šifruodama visą kietojo disko turinį ir užtikrindama prieigą tik autorizuotiems asmenims. Ši priemonė apsaugo duomenis įrenginio praradimo atveju ar neteisėtai bandant prisijungti.

Kritinės IT infrastruktūros profesionalai Bitlocker programinę įrangą pasirinko dėl kelių priežasčių:

  • Galimybė užšifruoti visus organizacijos kompiuterius nuotoliniu būdu.
  • Diegimas atliekamas nestabdant darbuotojo veiklos, šifravimas vyksta fone.
  • Patogu darbuotojams: nereikalingi jokie papildomi mokymai nei slaptažodžiai, neatsiranda jokių matomų pokyčių darbuotojo aplinkose.
  • Greitai pasiekiamas rezultatas: vos per kelias dienas galima užšifruoti visos organizacijos kompiuterių kietuosius diskus pagal poreikį, nepriklausomai nuo jų kiekio.
  • Centralizuotas administravimas: sprendimas administruojamas centralizuotai IT skyriuje arba profesionalių paslaugų teikėjų.
  • Investicijos dydis: diegimas visai organizacijai kainuoja vos kelis tūkstančius eurų.

Suvaldę informacijos nutekėjimo riziką savo organizacijoje, mielai padėsime ir Jums! Jei Jūsų darbuotojų įrenginiai vis dar nešifruojami, raginame nedelsti ir pasikonsultuoti su mūsų specialistais: BAIP skaitmeninės transformacijos ekspertas, verslo vystymo vadovas Rolandas Vaikėnas, tel.:  +370 686 04946 , email: r.vaikenas@baip.lt

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite