Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Darbo vietos „Intermedix Corporation“ paslaugų centrui

Naujienos
2015 / 02 / 23
< 1 Min. skaitymo

BAIP 2014 m. įrengė daugiau kaip 200 darbo vietų amerikiečių sveikatos apsaugos technologijų kompanijos „Intermedix Corporation“ Kaune įsteigtam paslaugų centrui. Centre bus teikiamos įvairios paslaugos ir technologiniai sprendimai JAV medicinos įstaigoms.

„Intermedix Lietuva“, kurios paslaugų centras Lietuvoje buvo atidarytas su tikslu optimizuoti teikiamas paslaugas ir efektyviau tenkinti klientų poreikius, pasirinko BAIP kaip vieną pagrindinių  IT įrangos tiekėjų. Bendrovė JAV korporacijos padaliniui Lietuvoje įrengė kompiuterines darbo vietas, tiekė programinę įrangą, serverių bei tinklo įrangą. „Intermedix“ pasirinko DELL kompanijos sprendimus, BAIP yra sertifikuotas šio gamintojo prekybos ir serviso partneris.

„Šio projekto išskirtinumas – standartizuotos darbo vietos, įrengtos pagal VDI (virtual desktop infrastructure) technologiją. Tai tokia darbo vieta, kurioje yra tik monitorius ir klaviatūra, o duomenys ir operacinė sistema veikia centralizuotame serveryje. Lietuvoje kol kas dar retai naudojamas sprendimas yra labai šiuolaikiškas, užtikrinantis duomenų saugumą, supaprastinantis darbo vietų priežiūrą ir valdymą bei optimizuojantis serverių resursus.“ – BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

„Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su BAIP, kuri gali patenkinti daugelį mūsų poreikių susijusių su kompiuterine ir programine technika. BAIP, kaip pagrindinis mūsų kompiuterinės įrangos tiekėjas, pilnai pateisina mūsų lūkesčius ir į juos dedamas viltis.“ Lukas Jankauskas, Paslaugų centro direktorius.

„Intermedix” teikia įvairias paslaugas sveikatos apsaugos sistemai bei technologinius sprendimus gelbėjimo operacijoms stichinių nelaimių atveju visame pasaulyje. Įmonė turi apie 2.000 darbuotojų ir atstovybes 27-iuose JAV miestuose. Kompanija veikia 18-oje pasaulio šalių. Norėdama efektyviau reaguoti į klientų poreikius, įmonė atidarė paslaugų centrą Kaune, kuris yra pirmasis tarptautinis kompanijos centras Europoje.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite