Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

BAIP klientams pažangiausi Microsoft sprendimai žengiant link IT transformacijos

Naujienos
2018 / 07 / 11
< 1 Min. skaitymo

Kritinės IT infrastruktūros įmonė BAIP stiprina savo partnerystę su Microsoft ir nuo šiol klientams galės pasiūlyti dar daugiau sprendimų leidžiančių paspartinti ir optimizuoti kasdienę IT veiklą.

BAIP sustiprins pasaulinės IT kampanijos Microsoft kompetencijas, kurios nuo šiol apims dar platesnį sprendimų ir paslaugų spektrą –  nuo sklandaus kompiuterizuotų darbo vietų tvarkymo ir optimizavimo iki naujausių debesijos technologijų diegimų, sudėtingų sistemų migracijų į juos, keičiant visos įmonės IT projektų įgyvendinimo principus bei greitį.

Per pastaruosius keletą metų verslo aplinka sparčiai kinta ir siekdamos išlikti konkurencingos įmonės turi neatsilikti ir prisitaikyti prie šių pokyčių, reaguoti lanksčiau bei greičiau į iškylančias IT problemas. Vis plačiau kalbama apie kitokį požiūrį į IT valdymą kuomet IT valdoma kaip paslauga (ITaaS) ir naudojama tik tiek kiek reikia ir kada reikia, neprisirišant prie vieno, bet derinant skirtingus IT partnerius.

„Besikeičiant verslo aplinkai ir įmonėms vis labiau žvalgantis į integruotus sprendimus, lankstų IT valdymą, džiaugiamės, jog stiprindami Microsoft kompetencijas ir partnerystę Baltijos šalyse, galėsime savo klientams pasiūlyti pažangiausius debesijos ir darbo vietų valdymo sprendimus, kurie leis įmonėms sklandžiau ir efektyviau valdyti savo IT“, – teigia BAIP pardavimų direktorius Artūras Milašauskas.

BAIP, turėdama sertifikuotus ir naujausias technologijas puikiai išmanančius specialistus, didžiuojasi kartu su Microsoft galėdama padėti klientams žengti žingsnį link IT transformacijos remiantis pažangiausiomis technologijomis.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite