Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

BAIP klientams – modernūs „Kyocera“ spausdinimo ir dokumentų valdymo įrankiai

Naujienos
2018 / 01 / 26
2 Min. skaitymo

Kritinės IT infrastruktūros bendrovė BAIP tapo oficialia pasaulinės spausdinimo ir dokumentų valdymo bendrovės „Kyocera“ partnere. Pradėjusi bendradarbiavimą BAIP siūlo visą „Kyocera“ sprendimų spektrą – nuo techninės įrangos iki programinių sprendimų.

BAIP tapo „Kyocera“ partneriu trijose Baltijos šalyse, įgaliotu prekiauti, diegti bei teikti ilgalaikę priežiūrą „Kyocera“ sprendimams, kurie apima techninę įrangą, efektyvaus dokumentų valdymo programinius sprendimus bei jų aptarnavimo paslaugas.

„Pradėję bendradarbiauti su „Kyocera“, klientams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, pasiūlysime profesionalias paslaugas, kurių dėka ne tik galima sumažinti išlaidas spausdinimui, tačiau ir užtikrinti didesnį produktyvumą, saugumą, pagerinti darbo aplinką“, – teigė BAIP IT operacijų skyriaus projektų vadovė Indrė Orvydaitė.

„Kyocera“ techninė įranga yra kokybiška ir patvari. Siūlomi įrenginiai ne tik ekonomiški, tačiau ir patogūs naudoti įvairaus dydžio organizacijose – smulkiose ir vidutinėse įmonėse, dideliuose biuruose.

Be to, „Kyocera“ siūlo ir programinius sprendimus, kurių dėka galima dokumentų valdymą pakylėti į naują lygmenį.

  • Naudojant gamintojo siūlomus specializuotus programinės įrangos sprendimus galima centralizuotai stebėti ir administruoti didelį įrenginių srautą. Sistema valdoma nuotoliniu būdu, darbuotojams galima siųsti automatinius pranešimus (pvz. apie įrenginio sutrikimą), stebėti spausdintuvų kasečių būklę.

  • Taip pat siūlomas ir „Follow-me“ sprendimas, leidžiantis autentifikuoti darbuotojus ir užtikrinti saugų spausdinimą. Pavyzdžiui, darbuotojas gali spausdinti ar skanuoti dokumentą tik aktyvavęs savo kortelę. Sprendimas leidžia personalizuoti vartotojo pagrindinius nustatymus. Spausdinimo srautų valdymą palengvina detalios ataskaitos (pagal vartotoją, padalinį ar projektą).

Partnerystė su „Kyocera“ leis papildyti BAIP spausdinimo sprendimų paslaugos  „CopyPrint“ krepšelį vieno iš pasaulyje lyderiaujančių gamintojų sprendimais, todėl BAIP verslui galės pasiūlyti dar daugiau profesionalių spausdinimo sprendimų.

„CopyPrint“ paslauga skirta organizacijoms, kurios siekia modernizuoti ir efektyviai valdyti spausdinimo ir kopijavimo paslaugas. Šis BAIP sukurtas ir keletą metų plėtojamas „CopyPrint“ sprendimas leidžia klientams be papildomų investicijų atnaujinti spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo įrangą, iki 30% sumažinti spausdinamų dokumentų kiekį ir spausdinimo ir kopijavimo sąnaudas, taip pat taupyti darbuotojų laiką, kurį jie gaišta dėl sugedusios įrangos arba užsakinėdami eksploatacines medžiagas.

BAIP aptarnavimo centrai veikia visose Baltijos šalyse, todėl paslaugos prieinamos Lietuvos, Latvijos ir Estijos organizacijoms.  Siekiant operatyviai ir kokybiškai aptarnauti klientus, BAIP dirba daug patyrusių ir nuolat žinias gilinančių inžinierių. Paslaugų tarnyba (ServiceDesk) vartotojams užtikrina centralizuotą pagalbą visais rūpimais klausimais, o daugelis problemų išsprendžiama nuotoliniu būdu.

Efektyvūs integruoti sprendimai ir paslaugos

Technologijos Jūsų tikslams

Susisiekite