Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Aplikacijos organizacijoms

Organizacijos spartesnei veiklai siūlome aplikacijas, kurios automatizuoja pasikartojančius procesus.

Plačiau

Archyvų ir dokumentų skaitmeninimas

Skaitmeninimo paslaugos – tai spausdintos informacijos – istorinių knygų, žurnalų, laikraščių, dokumentų ir kitos – vertimas į skaitmeninį formatą. Šis procesas apima informacijos skenavimą, apdorojimą (metaduomenų kūrimą, teksto atpažinimą, kt.), saugojimą bei talpinimą dokumentų valdymo sistemose.

Skaitmeninimas paprastina ir efektyvina procesus (medžiaga tampa lengvai prieinama ir išorės poreikiams, greitėja paieška ir pan.), taupo kaštus – reikia mažiau žmogiškųjų resursų tvarkant popierinę medžiagą, mažėja dokumentų saugojimo kaštai, suteikia skaitmeninių galimybių.

Dokumentų skaitmeninimas

Skaitmeninimo paslaugos apima pilną ciklą nuo popierinės medžiagos parengimo transportuoti ar skenuoti iki apdorotos skaitmeninės medžiagos talpinimo ir saugojimo dokumentų sistemose, taip pat:

  1. dokumentų skenavimo automatizuotus procesus,
  2. kokybės kontrolę,
  3. dokumentų apdorojimą (teksto atpažinimas, metaduomenys, segmentavimas, skirtingi formatai, kt.),
  4. archyvavimo sprendimus,
  5. specializuotą programinę įrangą medžiagai apdoroti ir talpinti.

Leidinių skaitmeninimas

„Novian“ grupės bendrovė „Zissor“ siūlo programinę įrangą, skirtą laikraščių ir žurnalų archyvams skaitmenizuoti. Ją naudoja bibliotekos, archyvai ir leidėjai, norintys skaitmeninti ir išsaugoti savo leidinių archyvą, taip pat atverti jį viešam naudojimui su galimybe rasti paieškoje. Ją taip pat pasitelkia archyvo skaitmeninimą į savo pasiūlymus norintys įtraukti paslaugų biurai.

„Zissor“ nuolat optimizuoja laikraščiams ir žurnalams skirtą optinį ženklų atpažinimą (angl. OCR, optical character recognition) ir segmentavimą. Taip pat bendrovė gali pasiūlyti efektyvių redagavimo ir kokybės kontrolės įrankių.

„Zissor“ archyvo skaitmeninimo programinė įranga apima ir lankstų eksportavimo funkcionalumą, skirtą kokybiškai parengti ir perduoti informaciją. Automatizuoti sprendimai leidžia apdoroti ir keletą puslapių, ir didelės apimties leidinius.

Funkcionalumai:

  • Skenuotų dokumentų (iš popieriaus, mikrofilmo arba įvairių formatų paveikslėlių PDF) indeksavimas;
  • Optinis ženklų atpažinimas, įskaitant gotikinį ar vadinamąjį „fraktur“ tekstą;
  • Automatinis straipsnių segmentavimas ir metaduomenų išgavimas;
  • Efektyvūs įrankiai redaguoti ir kokybei kontroliuoti;
  • Eksportavimas į keletą formatų, pavyzdžiui, JPG ar PDF su galimybe atlikti teksto paiešką, kelis XML standartus – visi dokumentai pateikiami lanksčiais formatais ir išdėstymu.

Darbas su PDF dokumentais

Dirbantiems su PDF dokumentais siūloma „Zissor“ konvertavimo iš PDF į tekstą paslauga. Ji leidžia segmentuoti ir automatizuotai „ištraukti“ straipsnius – tekstus, paveikslėlius ar metaduomenis iš PDF formato.

Segmentuotus straipsnius galima naudoti ir kaip vidaus ar išorės aplikacijų dalį. Perdavimas vyksta XML formatu, metaduomenis ir paveiksliukus galima paprastai naudoti internete, planšetėse ir mobiliuose įrenginiuose vietoj viso puslapio informacijos pateikimo.

„Zissor“ suteikia galimybę konvertavimą iš PDF į tekstus naudoti ir įsidiegus, ir kaip paslaugą.