Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Tinklų administratorius

„Novian Technologies“ Vilnius

Darbo pobūdis

Ieškome pastiprinimo sistemų administratorių komandoje. Priimsime kolegą puikiai nusimanantį kompiuteriniuose tinkluose, gebanti ne tik atlikti kasdienes paprastas užduotis, bet ir identifikuoti sudėtingas problemas.

Naujam kolegai patikėsim administruoti ir užtikrinti mūsų klientų sklandų Kritinės IT infrastruktūros darbą:

· Stebėti ir proaktyviai prižiūrėti tinklo įrenginius, bei spręsti incidentus;
· Administruoti tinklo įrangą nuo komutatorių iki ugniasienių užtikrinant sklandų duomenų perdavimą, bei saugumą klientų vidiniuose tinkluose;
· Analizuoti įvairius sutrikimus ir rasti tinkamiausią jų sprendimą.

Suteiksime galimybę prisidėti prie IT infrastruktūros projektų įgyvendino, naudojant naujausius techninius sprendimus, ne tik Lietuvoje, tačiau ir egzotinėse Afrikos, Azijos šalyse.

Reikalavimai

· Mes ieškome atsakingo, bendraujančio komandos nario, kuris turi aukštąjį išsilavinimą informacinių technologijų ar susijusioje srityje, bei ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtį tinklų administravime.
· Mums svarbu, kad naujasis komandos narys norėtų mokytis, tobulėti ir gilinti savo žinias įvairių Cisco, Dell, HP, Fortigate, Sophos, Palo Alto produktų išmanyme. Sertifikatų turėjimas, tai jau privalumas.
· Windows, Linux serverių, virtualizacijos bazinės žinios šiai pozicijai taip pat reikalingos.
· Teks bendrauti su klientais, kurie išsimėtę po pasaulį, tad geros anglų kalbos žinios (žodžiu, raštu) būtinos.

Mes Jums siūlome

· Labai laukiame komandos pastiprinimo, tad pažadame pagalbą perprantant darbo specifiką ir nepagailėti darbų su skirtingomis įvairių dydžių infrastruktūromis, bei naujus iššūkius kasdien.
· Norą mokytis pastiprinsime suteikdami profesinio tobulėjimo galimybes dalyvaujant mokymuose ir apmokant sertifikatų laikymąsi;
· Galimybę augti, kaip savo srities specialistui bei kilti karjeros laipteliais užimant atsakingesnes pareigas.
· Įgyvendiname aukščiausio lygio technologinius sprendimus Lietuvoje ir Skandinavijoje, prisidedame prie Afrikos šalių IT infrastruktūros sukūrimo remiantis naujausiomis technologijomis, tad naująjam kolegai siūlome savo darbais prisidėti prie šių projektų.
· Šiuo metu dirbame nuotoliniu būdu, bet mums patinka keliauti, tad laukiame pandemijos pabaigos ir vėl atnaujinsime keliones pas klientus. Galimos komandiruotės kelis kartus per metus, dažniausiai į įvairias Afrikos valstybes.
· Mums rūpi kiekvieno darbuotojo sveikata, tad pasibaigus bandomajam suteiksime sveikatos draudimą.
· Už atliekamus darbus siūlome darbo užmokestį nuo 1500 Eur (priklausimai nuo turimų kompetencijų) ir papildomą motyvacinę bonusų sistemą.

Norite pasiūlyti savo kandidatūrą?Tinklų administratorius

*Privalomi laukai pažymėti žvaigždute.

  Kontaktinė informacija

  Pageidaujama pozicija

  Darbo patirtis*

  Pasirinkite bent vieną iš būdų darbo patirčiai pristatyti: pateikite nuorodą į profilį, CV arba patirties aprašymą. Bent vieno iš šių laukelių užpildymas yra būtinas.

  .pdf, .doc, .docx iki 12MB

  įkelti CV

  Rekomendacijos

  siųsti anketą

  Jūsų anketa
  sėkmingai išsiųsta!

  Su anketą užpildžiusiais kandidatais susisieksime įvertinę aktualius poreikius.

  Karjera