Kritinės IT infrastruktūros valdomos paslaugos

Teikiame kritinės IT infrastruktūros kūrimo, plėtros ir valdymo paslaugas. Užtikriname, kad kliento infrastruktūra būtų naudojama saugiai, našiai ir efektyviai.

Plačiau

Sprendimai pokyčiams

Kuriame IT sprendimus, jungiančius Jūsų organizacijai aktualias skaitmeninės transformacijos sritis.

Plačiau

Techninis konsultantas

„Novian Technologies“ Vilnius

Darbo pobūdis

Ieškome kolegos puikiai nusimanančio Windows serveriuose ir gebančio prisidėti prie sudėtingesnių sprendimų.

Naujam kolegai patikėsim užtikrinti mūsų klientų sklandų Kritinės IT infrastruktūros darbą bei dirbti su įvairiais projektiniais darbais:

 • Dirbti projektinėje skyriaus veikloje.
 • Atlikti IT infrastruktūros auditą ir jį dokumentuoti.
 • Suteiksime galimybę prisidėti prie IT infrastruktūros projektų įgyvendino, naudojant naujausius techninius sprendimus, ne tik Lietuvoje, tačiau ir egzotinėse Afrikos, Azijos šalyse.

Reikalavimai

 • Mes ieškome atsakingo, bendraujančio komandos nario, kuris turi aukštąjį išsilavinimą informacinių technologijų ar susijusioje srityje, bei ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtį Windows sistemų administravime.
 • Mums svarbu, kad naujasis komandos narys norėtų mokytis, tobulėti ir gilinti savo žinias įvairių Microsoft sistemų ir produktų išmanyme. O Microsoft sertifikatų turėjimas, tai jau privalumas.
 • Puikiam specialistui privalumas kompiuterinių tinklų išmanymas; šioje pozicijoje puikiai pravers darbo praktika konfigūruojant įvairią tinklo įrangą;
 • Teks bendrauti su klientais, kurie išsimėtę po pasaulį, tad geros anglų kalbos žinios būtinos (žodžiu bei raštu).

Mes Jums siūlome

 • Labai laukiame komandos pastiprinimo, tad pažadame pagalbą perprantant darbo specifiką ir nepagailėti darbų su skirtingomis įvairių dydžių infrastruktūromis, bei naujus iššūkius kasdien.
 • Norą mokytis pastiprinsime suteikdami profesinio tobulėjimo galimybes dalyvaujant mokymuose ir apmokant sertifikatų laikymąsi;
 • Galimybę augti, kaip savo srities specialistui bei kilti karjeros laipteliais užimant atsakingesnes pareigas.
 • Įgyvendiname aukščiausio lygio technologinius sprendimus Lietuvoje ir Skandinavijoje, prisidedame prie Afrikos šalių IT infrastruktūros sukūrimo remiantis naujausiomis technologijomis, tad naująjam kolegai siūlome savo darbais prisidėti prie šių projektų.
 • Mums rūpi kiekvieno darbuotojo sveikata, tad pasibaigus bandomajam suteiksime sveikatos draudimą.
 • Už atliekamus darbus siūlome darbo užmokestį nuo 1500 Eur (priklausimai nuo turimų kompetencijų) ir papildomą motyvacinę bonusų sistemą. Taip pat už papildomą atlygį pasiūlysime prisidėti prie pasyvaus budėjimo komandos.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas.

Norite pasiūlyti savo kandidatūrą?Techninis konsultantas

*Privalomi laukai pažymėti žvaigždute.

  Kontaktinė informacija

  Pageidaujama pozicija

  Darbo patirtis*

  Pasirinkite bent vieną iš būdų darbo patirčiai pristatyti: pateikite nuorodą į profilį, CV arba patirties aprašymą. Bent vieno iš šių laukelių užpildymas yra būtinas.

  .pdf, .doc, .docx iki 12MB

  įkelti CV

  Rekomendacijos

  siųsti anketą

  Jūsų anketa
  sėkmingai išsiųsta!

  Su anketą užpildžiusiais kandidatais susisieksime įvertinę aktualius poreikius.

  Karjera